Тверді шампуні

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Твердий шампунь — компактна альтернатива звичним засобам


Нарешті ми можемо попрощатися із засобами для догляду за волоссям у пляшках завдяки розмаїттю мініатюрних твердих шампунів, що виконують свою роботу так само якісно.


Тверді шампуні — це екологічно чиста версія звичайних рідких засобів, з рівнем pH, що відповідає pH шкіри. Їхній склад такий самий, як і в рідких аналогах, з тією різницею, що водний компонент (який зазвичай становить до 80% обсягу) був вилучений. Ці шампуні складаються з різних поверхнево-активних речовин, олій, ароматизаторів і барвників, що утворюють піну подібно до рідких засобів.


Чому варто купити твердий шампунь


Твердий шампунь варто купити, щоб переконатися особисто у всіх його численних перевагах. Від звичних нам рідких засобів він відрізняється за рядом показників:


  • Висока концентрація корисних речовин — до складу входять натуральні інгредієнти, рослинні екстракти, ефірні олії.
  • Економна витрата — стандартний брусок вагою 70–80 г замінює три пляшки рідкого шампуню по 250 г. Засобу вистачить на 80–100 вживань (залежно від форми, товщини та довжини волосся).
  • Компактність — судячи з відгуків, саме за це його люблять туристи та мандрівники, адже такий засіб не займе багато місця у валізі. Також він заощадить простір у ванній кімнаті та шафці спортзалу.
#


#
  • Екологічність — для пакування використовується крафтовий папір або щільний картон, а не звичний пластиковий контейнер. Під час використання такого засобу ви мінімізуєте споживання пластику, що шкодить навколишньому середовищу.
  • Натуральність — найпопулярнішими компонентами природного походження є мильна основа (найчастіше з кокоса), базові та ефірні олії, широкий перелік різних мінеральних і трав'яних добавок.

Приємні покупки в інтернет-магазині «Ватсонс»


Україна вже встигла оцінити численні позитивні якості твердих шампунів. Придбати такий товар за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. У нашому каталозі представлено список варіантів, призначених для різних типів волосся та розв'язання пов’язаних з ним проблем (відновлення, живлення, розгладження тощо). Вибір певної позиції з великого асортименту повинен ґрунтуватися на розумінні унікальності свого волосся та його потреб, а також вірному виборі доглядових засобів.


Онлайн-магазин «Ватсонс» гарантує зручність пошуку потрібної продукції та простоту оформлення замовлення. До послуг покупців — великий вибір варіантів оплати та зручна доставка по Києву та інших українських населених пунктах.


Покрокова інструкція з використання


  • Намочіть волосся.
  • Проведіть по волоссю бруском декілька разів.
  • Спіньте його руками. Можна зробити це, попередньо розтерши в долонях.


  • Акуратно втирайте його в шкіру голови та розподіліть по довжині локонів.
  • Змийте та за необхідності нанесіть кондиціонер.

Важливо зберігати такі засоби в мильниці, щоб вони добре просохли. Не залишайте шампунь у воді: так він може швидко розмокнути.