• Пакет-слайдер Фрекен Бок для зберігання та замороження 1 л

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 771958 Закінчився
39,00 грн
Купити
  • 10 шт
Класифікація:
Універсальні пакети-слайдери призначені для зберігання, заморожування і упаковки харчових і нехарчових продуктів. Замок-слайдер надійно і герметично закриває пакет і запобігає витікання рідин, а також спрощує процес відкривання. Пакети-слайдери виготовлені з міцного поліетилену LD, завдяки якому продукти не прилипають до пакету при заморожуванні. На пакеті є спеціальна область для запису інформації про вміст і датою заморозки. Призначення: для заморожування харчових продуктів, зберігання свіжих продуктів, упаковки сипучих продуктів, захисту від висихання і обвітрювання, зберігання і заморожування рідин, зберігання та транспортування документів і предметів особистої гігієни. Склад: поліетилен. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 грудня, 2017
Хороші застібки, не рвуться при відкритті, міцні пакети з якісного матеріалу.
16 грудня, 2017
Хорошего размера, прочные, по приемлемой цене
29 листопада, 2017
Дуже якісні пакети-слайдери, чудово підходять для заморожування фруктів.
7 листопада, 2017
Отличные пакеты, держатся в пользовании очень долго, крепкие. Уже несколько раз покупали и очень довольны.
1 листопада, 2017
Удобные в использовании пакеты. Использую для заморозки и хранения овощей и ягод.