• Туалетний папір білий Zewa Deluxe

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 814350 Закінчився
52,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 4 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тришаровий туалетний папір білого кольору Zewa Deluxe створенний для делікатного очищення та особливого комфорту. Надзвичайно м'який та ніжний, без аромату. Унікальна втулка Aqua Tube, яка з легкістю розчиняється у воді. Склад: 100% целюлоза. Рекомендації щодо зберігання: не зберігати товар у приміщеннях з підвищеною вологістю (допустима норма 65%-70%), поблизу хімічних речовин, поряд з товарами чи продуктами, що мають різкий та специфічний запах.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 січня, 2018
Очень качественная бумага. Плотная, но мягкая. Без запаха. Цена приемлемая
4 січня, 2018
Отличная бумага. Хорошее качество.
24 грудня, 2017
Обычная качественная туал бумага известной ТМ. Плотная и прочная, но, при этом, мягкая и нежная. Без дополн запаха(что для многих плюс). Нейтральный белый цвет. Цена соотв-щая. Желат ловить акции
8 грудня, 2017
Очень качественная бумага, запах нейтральный, легко отрывается, люблю покупать белого цвета.
4 грудня, 2017
Якісний, м'який та водночас досить щільний туалетний папір, без запаху, проте дорогуватий.