• Гель для прання білих речей Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183027 Закінчився
74,95 грн
  • 1,5 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Гель для прання білих речей Domol дозволяє отримати сяючу білизну навіть при низькій температурі прання (від 20С). Речі не набувають сірого відтінку після багаторазового прання. Швидке відбілювання досягається завдяки наявності оптичних освітлювачів, а структура тканини залишається неушкодженою. Придатний для використання у пральній машині. Дозування: 1 ковпачок = 37мл. Засіб розрахований на 50 циклів прання. Тримати в місцях недоступних для дітей! Уникати контакту з очима! Якщо засіб потрапив у очі, негайно ретельно промити водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Перед пранням обов’язково прочитайте інформацію, зазначену на етикетках речей. Тримати в сухому прохолодному приміщенні. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: вода, від 5 до 15% неіоногенних ПАР, від 5 до 15% аніонних ПАР, менше 5% мило, менше 5% фосфонатів, ензими (протеаза, ліпаза, амілаза, мананаза, пектат ліаза, целюлаза), консерванти (метилізодіазолінон, бензоізодіазолінон), запашки (гексил циннамал, лимонен).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 лютого, 2018
Добре пере. Користуємось всією лінійкою гелів Домол вже багато років.
18 лютого, 2018
В поєднанні з сіллю для видалення плям Domol цей гель дає чудовий результат
27 січня, 2018
Ціна себе виправдовує, приємний запах, речі білосніжні навіть якщо вони були сірими.
14 січня, 2018
Очень хорошее качество геля, вещи белые и чистые, экономичен.
19 грудня, 2017
Люблю домол. Вот взяла для белого. Добавила еще отбеливатель. Все хорошо. Но вот запах после стирки отвратительный. Придется покупать кондиционер.