• Освітлювальний спрей John Frieda Sheer Blonde Go Blonder

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 914975 Закінчився
244,00 грн
  • 100 мл
Стать:
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Тільки для воласниць білявого волосся! Спрей із революційною формулою від John Frieda надовго освітлює біляве волосся. Ексклюзивна освітлююча формула на основі перекису водню, з екстрактами цитрусових та ромашки, при використанні разом з термо-інструментами робить біляве волосся світлішим та яскравішим аж на півтора тону! Освітлення триває поступово, за 3-5 разів використання. Максимальне освітлення настає після не більше 10 разів використання. Спрей містить термозахисні складові! Відкрийте для себе істинну привабливість та чистоту кольору! Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 березня, 2017
Сделать волосы светлее можно только с помощью средств, в состав которых входит перекись. А это просто делает волосы блестящими. Как отвар ромашки, если сравнивать с народными средствами)
2 березня, 2017
Волосы заблестели и обрели здоровый вид, а цвет стал просто шикарным, переливается на солнце
1 березня, 2017
Шикарный результат ! У кого русие волосы идеально подходит