7 товаров найдено
Сортировать по:

Watsons клуб

Специальная цена

SENI-Урологические прокладки женские Seni Lady Super, 15 шт-5900516690434-

Watsons клуб

Специальная цена

SENI-Прокладки урологические мужские Seni Man Extra, 15 шт-5900516693190-

Watsons клуб

Специальная цена

SENI-Прокладки урологические Seni Lady normal-5900516690410-

Watsons клуб

Специальная цена

SENI-Прокладки урологические Seni Man super-5900516691059-

Watsons клуб

Специальная цена

SENI-Пеленки гигиенические SENI SOFT Basic, размер 90х60 см-5900516692469-

Watsons клуб

Специальная цена

SENI-Подгузники Seni Standard Air для взрослых large-5900516693589-

Watsons клуб

Специальная цена

SENI-Подгузники для взрослых Seni Standard Air medium -5900516693565-

Продукція Seni — надійний захист від делікатних проблем!


Продукти Seni представлені сьогодні на ринках країн, де проживає більше ніж третина світового населення. Компанія створила клуб для користувачів своєї продукції, учасникам регулярно висилаються зразки новинок і проводяться розіграші цінних призів.


Що таке Seni?


Бренд Seni зарекомендував себе як надійний виробник спеціальних засобів гігієни та косметики для людей з проблемою нетримання сечі. Це інтимне питання потребує комплексного вирішення для поліпшення рівня життя людей, що страждають на нетримання.


Товари Seni в асортименті


З початку історії Seni в 1997 році, коли на ринку тільки з'явилися підгузки для дорослих, і дотепер, коли товари Seni налічують безліч пунктів у каталозі, співробітники компанії невпинно працюють над тим, щоб стати ще краще. Seni — це торгова марка, що працює під девізом: «Комфорт кожен день». Продукція цього виробника має попит більше ніж у 60 країнах: в Європі, Африці та на Далекому Сході.


Сьогодні продукція фірми «Сені» представлена в такому розширеному асортименті:


#

#
 • вбиральні підгузки для дорослих, що страждають на різні ступені нетримання;
 • гігієнічні одноразові пелюшки для перешкоди забрудненню меблів і постільної білизни;
 • підгузки анатомічної форми відкритого типу для важкого та середнього ступеня нетримання (використовуються в комплекті з фіксувальною білизною);
 • фіксувальна білизна (спеціальні еластичні сітчасті труси);
 • прокладки для жінок і вкладки для чоловіків з легким ступенем нетримання;
 • одноразові вбиральні труси для людей, що ведуть активний спосіб життя;
 • лінійки спеціальної косметики для людей, що користуються урологічними виробами (захисний крем з окисом цинку, крем для тіла мийний, олія для м'якого догляду за шкірою, шампунь, вологі серветки з вітаміном Е, емульсія для сухої шкіри, що лущиться).

Компанія «Сені» понад 60 років виготовляє товари медичного призначення. Історія бренду почалася в 1951 році з державного підприємства «Торунський завод перев'язувальних матеріалів», створеного за замовленням армії. Зараз це величезна корпорація із заводами по всьому світу.


Seni — продукція для комфортного життя


Сьогодні продукція Seni покликана допомогти людям з нетриманням сечі, викликаним різними причинами, полегшити життя хворим, що лежать, а також зробити догляд за ними комфортнішим.Детальніше про підгузки Seni:


 • «Супер-Сені» — цей вид підгузків, що дихають, призначений в основному для денного використання, укомплектований спеціальним м'яким поясом для комфортного прилягання до тіла.
 • «Супер-Сені Плюс» — цей різновид підгузків розроблений для нічного використання, їхня відмінна риса — підвищене вбирання.
 • «Сені Актив» — це дуже еластичні труси зі спеціального матеріалу, зі спеціальною вкладкою, додатковим захистом і захисними бортиками. Виріб стане прекрасним помічником для людей, що не втратили бажання активно рухатися.
 • «Супер-Сені Тріо» — підгузки, що вирізняються супервбиральними характеристиками та підходять для найвищого ступеня нетримання.

Уся продукція Seni не містить латексу, завдяки чому не спричиняє алергію.


Seni продукцію в Києві та інших містах України за привабливими цінами можна замовити в інтернет-магазині Watsons. Скористайся зручним сервісом пошуку та замовлення необхідних товарів. А зручна для тебе служба доставки привезе посилку до найближчого відділення. Магазин працює тільки з перевіреними постачальниками та дає гарантію якості пропонованих товарів.