R.O.C.S.

25 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна паста Rocs Активний Кальцій 94 г-4607034472733-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна паста Rocs Кава і тютюн 74 г-4607034470623-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна паста Rocs Sensitive Миттєвий ефект 94 г-4607034473044-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна паста Rocs Подвійна м'ята 74 г-4607034470463-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна паста Rocs Сенсаційне відбілювання 74 г-4607034472351-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна щітка Rocs Pro м'якої жорсткості 1 шт-4607152730524-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна паста Rocs Відбілювальна 74 г-4607034470906-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна паста Rocs Pro Делікатне відбілювання 135 г-4607034472191-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

R.O.C.S.-Зубна щітка Rocs середньої жорсткості 1 шт-4607152730111-

Для красивої та білої посмішки вибирайте товари РоксЗвичайні зубні пасти, які ми щодня використовуємо, здатні видаляти лише зубний наліт м'якого ступеня. Не дарма такі пасти називають лікувально-профілактичними та гігієнічними. Для якісного видалення зубного нальоту, який з'являється після вживання таких напоїв, як червоне вино, чорний чай і кава, а також після тривалого куріння, використовують пасти, що відбілюють. Така паста здатна висвітлити емаль на кілька тонів. Але, щоб запобігти появі чутливості, таку пасту стоматологи не рекомендують використовувати на постійній основі.


Типи паст для освітлення зубної емалі: • Відбілююча. У складі таких паст як активна речовина присутній пероксид карбаміду, який після взаємодії зі слиною та водою починає виділяти активний кисень. Саме він сприяє відбілюванню зубної емалі. Атоми такого кисню проникають у глибокі шари зубної тканини та освітлюють потрібні пігменти.
 • Освітлювальна. Такий тип пасти освітлює зубну емаль у верхніх її шарах за рахунок активних ферментних елементів папаїну (з плоду папайї) та бромелайну (з плоду ананаса).


У яких випадках заборонено використовувати зубні пасти, що відбілюють емаль? • за наявності карієсу;
 • появі на зубній емалі мікротріщин;
 • для чутливих зубів;
 • вагітним та в період лактації;
 • у період носіння вінірів, брекетів та мостових конструкцій.


При виборі типу пасти варто звертати увагу на індекс абразивності та вибрати відповідний для себе варіант: • низький рівень (RDA 0 – 70): можна застосовувати підліткам віком до 12 – 14 років;
 • середній RDA (70 – 100): дозволяється використовувати щодня, ідеально підходить для підтримки гарної гігієни ротової порожнини;
 • високий (RDA 100 – 150): краще використовувати епізодично по черзі із зубною пастою середнього рівня абразивності;
 • дуже високий (RDA вище 150): стоматологи не рекомендують застосовувати щодня, оскільки такі пасти можуть значно пошкодити емаль.

 • #

  #


  При виборі потрібної зубної пасти для освітлення емалі варто звернути увагу на продукцію бренду R.O.C.S. Цей виробник випускає сертифіковану продукцію, якість якої виправдовує очікування споживачів.

  Доступні товари Рокс для клієнтів  • Зубна паста Rocs Sensitive підходить для відбілювання емалі зубів. Засіб дбайливо відбілює відтінок зубів на один тон, полірує поверхню зубів та зміцнює емаль.
  • Зубна паста Rocs сенсаційне відбілювання. Рекомендовано для освітлення відтінку на 1,5 тони та видалення складних відкладень зубного каменю. Результат помітний вже за 14 днів використання цієї пасти.
  • Зубна паста Rocs, що освітлює для делікатного догляду за зубами. Освітлює та полірує зубну емаль у верхніх її шарах.
  • Зубна паста Rocs Pro делікатне відбілювання для глибокого відбілювання пігментних плям на зубах. Більше того, паста м'яко та дбайливо полірує поверхню, надаючи природного блиску.
  Де замовити товари бренду R.O.C.S. за вигідною ціною в Україні  В інтернет-магазині Watsons є широкий асортимент товарів для гігієни ротової порожнини від бренду R.O.C.S. Зручний пошук на сайті, додаткові відгуки від користувачів та детальна інформація про продукт дозволить вам легко підібрати потрібний варіант. Оформляйте замовлення з будь-якого міста України, вибравши доставку по Києву та іншим містам країни.  Усміхайтеся щодня, а правильно підібраний догляд цьому сприятиме!