РАПТОР

12 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

РАПТОР-Гель Раптор від тарганів та мурах 75 мл-4820184440043-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

РАПТОР-Секція від молі Раптор без запаху 1 шт-4607131424147-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

РАПТОР-Пастка від тарганів Raptor 6 шт-4820184440050-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

РАПТОР-Засіб від комарів Raptor нова формула 10 шт-8008090605091-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

РАПТОР-Теплофумігатор від молі Раптор Express 1 шт-4640016742899-

Бренд «Раптор» — надійний захист від комах


ТМ «Раптор» сьогодні є лідером з виробництва інсектицидів для боротьби з домашніми комахами, зокрема на відкритому повітрі. Популярна компанія пропонує універсальні засоби для захисту від укусів комарів та інших шкідників, профілактики та подальшого догляду за шкірою. Кожен компонент у складі продукції «Раптор» проходить ретельну перевірку токсичності для людей, що підтверджено провідними європейськими лабораторіями та науковими центрами. Ефективність, зручність, безпеку застосування інсектицидів нового покоління оцінили мільйони людей, зробивши вибір на користь продукції бренду.


Лінійка продукції виробника «Раптор»


Перед тим, як опинитися на полицях магазинів, уся продукція марки тестується в лабораторіях. Постійне вдосконалення формули робить засоби захисту від комах ідеальним рішенням для будинку. Засіб буде ефективним на прогулянці, в лісі, парку, на пляжі тощо. З турботою про своїх споживачів фахівці марки «Раптор» виробляють спеціальні засоби, що забезпечують максимальний ефект у боротьбі з домашніми комахами з ретельною перевіркою на токсичність. Продукція допоможе створити комфортні умови для повсякденного життя. Широкий асортимент товарів задовольнить потреби кожного:


  • від комарів — засіб від укусів у вигляді аерозолів, ліхтариків, спіралей;
  • від мух і дрібних мошок — стрічки, пастки, приманки, пластини;
  • від молі — ароматизовані гелеві секції, арома-саше, аерозолі;
  • від комах — товари для боротьби з тарганами, мурахами, павуками;
  • спеціалізована дитяча серія з максимальною турботою про здоров'я.

#
#

Який засіб «Раптор» варто купити


Використовуючи науковий підхід до виробництва інсектицидів для боротьби зі шкідниками та комахами, компанія виробляє широкий асортимент засобів. Тому знайти продукт для досягнення максимального результату вже з першого застосування дуже легко. Перебуваючи на природі, захистіть себе та свою сім'ю від атак комах, використовуючи спеціальний аерозоль або спіраль. У домашніх умовах незамінними стануть саше, професійні засоби від молі, що збережуть ваші речі в цілості, додавши приємного квіткового аромату. Для кухні актуальні спеціальні пастки для мух, тарганів та інших харчових комах. Такі вироби допомагають зупинити поширення мікробів і підтримують гігієнічну чистоту домашніх приміщень.


Де вигідно купити продукцію «Раптор» в Україні

Вирішили купити засоби «Раптор» за найкращою ціною? В інтернет-магазині Watsons кожен покупець може ознайомитися з асортиментом, розглянувши відгуки покупців і детальну інформацію про товар. Здійснюйте вигідний шопінг з актуальними акціями, приємними знижками та бонусною системою. «Ватсонс» співпрацює тільки з перевіреними виробниками засобів для догляду за будинком і косметичної продукції, тому ви зможете придбати якісні товари за демократичними цінами. Вибирайте зручний спосіб оплати та оформлюйте доставку в будь-яке місто України.


«Раптор» — зробіть життя комфортним, приємним і безпечним!