5 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

HOT WHEELS-Подарунковий набір автомобілей HotWheels 3 шт-27084425611-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

HOT WHEELS-Іграшка Hot Wheels Машинка Зміни колір 1 шт-746775345716-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

HOT WHEELS-Іграшка дитяча Машинки Hot Wheels Batman 5 шт-74299018060-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

HOT WHEELS-Іграшка дитяча автомобіль HotWheels HW Speed Graphics 1 шт-98765432105-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

HOT WHEELS-Іграшка дитяча Hot Wheels машинка 1 шт-458750992470-

Hot Wheels - колекції легендарних іграшокІграшкові машинки Hot Wheels користуються відомістю та популярністю у всьому світі. Литі мініатюрні копії з відомим «полум'яним» логотипом є в «автопарках» більшості сучасних хлопчаків. Навіть дорослі чоловіки захоплюються швидкими Хот Вілс і не менш азартно, ніж діти, збирають колекції.Hot Wheels – це не тільки гоночні машини, але й великий вибір іншого транспорту – від мотоциклів до літаків. І хоча моделі авто випускають багато виробників, Хот Вілс випереджає конкурентів, демонструючи креативний підхід до процесу гри та пропонуючи нові оригінальні моделі. Заданого брендом рівня якості поки що не зміг досягти ніхто: саме машинки Hot Wheels вибирають діти для ігор, а дорослі – для колекціонування. І тих, і інших підкорює функціональність моделей і стильний дизайн, пройнятий духом швидкості та адреналіну.


Історія машинок Хот ВілсІдея створення нереально крутих автомобільних моделей належить Елліоту Хендлеру - співзасновнику американської компанії Mattel, одного з найвідоміших в Америці виробника іграшок. Хендлер керував креативною групою дизайнерів, до якої запросив спеціаліста з розробки автомобілів та навіть вченого зі сфери ракетобудування. Завдання було - ні багато ні мало створити найкращий і найкрутіший у світі мініатюрний автомобіль. Легенда свідчить, що результат командної роботи так захопив Хендлера, що дивлячись услід швидкому автомобільчику, він мимоволі вигукнув Hot wheels! («Гарячі колеса!»). Ця фраза ідеально відображала суть новаторської машинки та була визнана вдалою назвою для бренду.У 1968 році покупцям було запропоновано 16 перших автомобільних моделей в масштабі 1 до 64 («Sweet 16»). Сучасні колекціонери готові все віддати за це видання — воно вважається найціннішим з усіх іграшкових моделей, що колись випускалися.

Гонки від Hot Wheels: швидкість, помножена на адреналінМашинки Хот Вілс не просто котяться по підлозі - вони мчать з високою швидкістю і роблять різні трюки.Асортимент товарів HOT WHEELS включає:


#

#
  • достовірні копії реальних автомобілів;
  • моделі фантазійних дизайнів (з перебільшеними нагнітачами, несподіваних пропорцій, дивовижних форм та кольорів);
  • механічні машинки та моделі на радіокеруванні;
  • крім автомобілів, мотоцикли, поїзди, літаки та інші транспортні засоби.


Сьогодні бренд Hot Wheels може похвалитися ліцензіями на створення мініатюрних копій майже всіх автомобілів, що існують у світі.Любителі гонок можуть придбати не лише міні-боліди, та й повноцінні гоночні треки. Такий трек включає різні дороги із перешкодами, розв'язками, інфраструктурою (заправні станції, СТО, гаражі, паркінги). У комплект входять елементи треку, моделька та пускова установка. Такий набір сподобається кожній дитині (і її батькам теж): забезпечить веселу захоплюючу гру, допоможе розвинути дрібну моторику та уважність, навчить мислити логічно та краще орієнтуватися у просторі.Hot Wheels пропонують треки кількох видів:  • горизонтальні;
  • з кількох рівнів;
  • фантазійні (у космічному, казковому стилі тощо);
  • виготовлені із пластику для гри у воді (у ванній).
Де замовити товари бренду HOT WHEELSСкористайтеся зручним каталогом нашого магазину Watsons, щоб вибрати та купити легендарні машинки Хот Вілс за доступною ціною. Замовлення можна зробити онлайн або зв'язавшись із менеджером за телефоном. Доставка товарів здійснюється по всій Україні. Якщо "полум'яні" машинки - мрія вашої дитини, давайте здійснимо її разом!