Осінь у всій своїй магії дає про себе знати і характером та погодними умовами, і ми розуміємо, що зима вже близько. Всі відпустки закінчилися, більшість повернулися в офіси, де вже зачекався малорухливий спосіб життя. Наступ зими більшість людей переживають з постійним кашлем і нежитем.

Щоб бути у всеозброєнні завчасно і мати змогу насолоджуватись життям не менше, аніж влітку – потрібно ретельно підготуватися. А ми вам у цьому трохи допоможемо :)

 • З надходженням осені та холодів імунітет значно ослаблюється, для його підтримки та профілактики захворювань організму важливо отримувати достатню кількість вітамінів.
   
 • У довгі вечори та дощову погоду ми рекомендуємо провести час під теплим пледом, з цікавою книгою та чашкою ароматного трав’яного чаю

 • Перегляньте свій харчовий раціон і складіть збалансоване харчування. Головні принципи тут такі: продукти повинні надходити в організм у правильному співвідношенні: білків - 15%, жирів - 20%, вуглеводів - 65%.
   
 • Ходіть в спортзал, запишіться на танці або в басейн. Така активність, по-перше завжди допоможе вам завжди залишатися у формі, додасть необхідної енергії, а головне може вашому організму протистояти застуді та грипу.
   
 • Влаштуйте генеральне прибирання у квартирі, помийте вікна. Пізніше це буде зробити просто неможливо через холод, який проникне в будинок, як тільки ви відкриєте вікно. А від миття у морозну погоду ви отримаєте крижану кірку на вікні, в гіршому випадку - скло може тріснути.
   
 • Звичайно, напередодні зими головне - добре утеплитися - придбайте нову шапку :) До речі, зимовий шерстяний одяг потребує особливого догляду та делікатного прання. Завітайте у інтернет магазин watsons та придбайте усі необхідні засоби зі знижками до -50% та за доступною ціною.

Будьте здорові! :)

 

mastercard-visa