• Очищувач Finish для посудомийних машин

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 151506 Закінчився
83,50 грн
  • 250 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Очищувач для посудомийних машин видаляє жир і накип, які скупчуються на важкодоступних частинах посудомийної машини. Чиста посудомийна машина-чистий посуд. Нейтралізує неприємний запах. Призначення: засіб по догляду за побутовою технікою. Застосування: використовувати в порожній посудомийній машині з режимомом мінімум 65°С. Підходить для всіх видів посудомийних машин. Не додавайте миючий засіб. Застереження: викликає серйозні пошкодження очей. Зберігати в місцях, недоступних дітям. Використовувати захист для очей / обличчя. При попаданні в очі: обережно промити водою протягом декількох хвилин. Видалити контактні лінзи, якщо вони є і легко можна це зробити. Продовжити промивку. У разі ковтання негайно звернутися за медичною допомогою. При зверненні до лікаря мати при собі упаковку продукту або етикетку. Не допускати проковтування. Якщо продукт проковтнули, звернутися до лікаря. Склад: 5% або більше, але менше 15% неіонні ПАР, ароматизатор. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 січня, 2018
Хороший засіб добре чистить і вистачає надовго))))
21 грудня, 2017
Реально очищает, рекомендую.
15 листопада, 2017
Это средство - просто спасение для машинки, отлично очищает от накипи.
24 жовтня, 2017
Прекрасное средство,экономное и стоит не так дорого.
23 жовтня, 2017
Нужное средство для машинки посуды и стоит не так дорого.