• Сіль Domol для видалення плям з тканини

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 922318 Закінчився
85,95 грн
  • 1 кг
Сіль Domol легко видаляє плями від червоного вина, кави, жиру, плями білкового походження та інші види важковивідних плям. Ви будете вражені ефектом! Дозування: при пранні в пральних машинах - засипати сіль в лоток пральної машини разом з основним засобом для прання. При легкому та середньому забрудненні 3 мірні ложки (75 мл/ 78 г), при сильному забрудненні 4 мірні ложки (100 мл/ 104 г). При замочуванні - при дуже сильному забрудненні 3 мірні ложки (75 мл/ 78 г) солі розчинити у 4 л теплої (20С) води. Кольорові тканини замочувати не довше ніж на 1 годину, білі тканини не довше ніж на 6 год. Після цього прати за звичайних умов. Застосування: При першому відкритті зірвати захисне кільце за годинниковою стрілкою. Дотримуватись рекомендацій виробника по догляду за тканинами. Перед пранням кольорових тканин рекомендується перевірити їх на схильність до линяння на малій непомітній частині. Не застосовувати на шовку, шерсті, шкірі, деревині та металі. Не замочувати тканини з металевою фурнітурою (блискавками, кнопками та ін. ). Застереження: Тримати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з шкірою та очима! Якщо у вас надчутлива шкіра рук, скористайтесь при пранні рукавичками. Подразнює очі. При потраплянні в очі негайно промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. Не ковтати! У разі проковтування негайно звернутися за медичною допомогою до лікаря і показати упаковку (етикетку). Країна-виробник: Німеччина.
Склад: від 15 до 30% відбілювач на основі кисню (перкарбонат натрію), сульфат натрію, менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% аніонних ПАР, ензими, ТАЕД, запашка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 жовтня, 2017
Хорошо выводит пятна с белья!
30 липня, 2017
Решила попробовать что-то новенькое и была приятно удивлена. Хорошо отстирывает пятна. Экономно расходуется. Рекомендую
16 липня, 2017
Не впечатлил, увы, хотя знакомая очень хвалила
8 липня, 2017
Прекрасное средство которое не содержит фосфатов и хлора. Хорошо выводит застарелые пятна. Не разрушает ткань.
27 червня, 2017
Хорошее бесфосфатное средство.В чём особенность,это действие в холодной воде