• Лавандова ефірна олія Natural Code

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098207 Закінчився
40,95 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
32,76 грн     40,95 грн
  • 10 мл
Формат продукту:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Лавандову ефірну олію Natural Code застосовують для відновлення пружності шкіри та підшкірної клітковини, розгладження зморшок, при безсонні, дратівливості, дитячої збудливості, як антиоксидантний, радіопротекторний, спазмолітичний, протизапальний, антисептичний, протиопіковий, регенеруючий засіб. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Зберігати лавандову ефірну олію щільно закритою, в недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25°С, подалі від відкритих джерел вогню і тепла. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. Країна виробник: Україна.
Лавандову ефірну олію Natural Code застосовують для інгаляцій, ароматизації приміщень, масажу, розтирання, компресу, прийняття ванн, в сауні. 1) Інгаляції: у посуд з гарячою водою додати 1-3 краплі ефірної олії, накрити голову рушником і глибоко вдихати пари. Тривалість інгаляції 5-7 хв. Для холодних інгаляцій в ароматичний кулон внести 2-3 краплі олії, зробити 10-20 глибоких, повільних вдихів-видихів, після чого 5-7 коротких, швидких вдихів-видихів. Повторити процедуру 2-5 разів з перервою в 0,5-1 хв. 2) Ароматизація приміщень: 4-7 крапель олії або суміші ефірних олій додати в ароматичну лампу, заправлену водою і запалити свічку. Аромат заповнить приміщення. При відсутності ароматичної лампи можна нанести олію на серветку або додати в чашку з гарячою водою і помістити в теплому місці. Тривалість процедури до 30 хв. 3) Масаж: для масажу необхідно підготувати суміш олій з 4-6 краплями лавандової олії та з 10-15 мл масажної олії. 4) Розтирання: використовувати ароматичну суміш для масажу або водно-спиртову ароматичну суміш (4-6 крапель олії на 30-40% спирту). Інтенсивно втирати в шкіру проблемної області до появи легкого почервоніння і/або відчуття легкого тепла. 5) Компрес: використовувати ароматичну суміш для масажу або водно-спиртову ароматичну суміш для розтирання. Рівномірно нанести на шкіру, накрити целофаном, накласти зігрівальну пов'язку. Тривалість процедури 30-60 хв. Не застосовувати на області тіла, де є пошкодження шкіри. 5) Прийняття ванни: у ванну з водою (37-38°С) додати 4-7 крапель олії, попередньо змішаної з 1-2 столовими ложками емульгатора (молоко, кефір, йогурт, вершки, сироватка, мед, морська або кухонна сіль, піна для ванн). Тривалість процедури 10-15 хв. 6) Відвідування сауни: 4-7 крапель ефірної олії додати в ємність з невеликою кількістю гарячої води та помістити її на верхній стелаж. Перед застосуванням важливо перевірити індивідуальну чутливість організму до ефірних олій: якщо при вдиханні запаху ефірної олії не відчувається дискомфорт, не виникає дихального спазму, то даний продукт можна застосовувати для ароматизації приміщень, в сауні та ін. Розчинити 1 краплю ефірної олії в 1 чайній ложці рослинної олії і нанести отриману суміш на шкіру зап'ястя або внутрішнього ліктьового згину. Якщо через 15-40 хв. на шкірі не з'являється почервоніння, не відчувається печіння, свербіж та інші ознаки подразнення шкіри, то цю ефірну олію можна використовувати для зовнішнього застосування. При попаданні олії в очі - промити великою кількістю води. Протипоказана при індивідуальній непереносимості. Не застосовувати в перші чотири місяці вагітності, при гіпотонічній хворобі та епілепсії.
Склад: олія ефірна лавандова.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 жовтня, 2017
Использую в основном от бессонницы, добавляю в аромолампу, а также капаю в шкаф от моли.