Про компанiю

Watsons — мережа роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров’я та дому в Україні. До її складу входять понад 440 магазинів і 25 аптек у більш ніж 100 містах, більше 5000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця.
На полицях магазинів мережі та в інтернет-магазині можна знайти продукцію від провідних виробників косметики, засобів для догляду та здоров'я, побутової хімії, товарів для здоров’я тощо. Проте головна перевага Watsons – це товари власних торгових марок, таких як Domol, Isana, Beauty formulas, Superdrug, Rival de loop тощо, загалом, більше ніж 25 брендів. Вся продукція виготовляється ексклюзивно для Watsons на найкращих заводах Європи та Азії і вирізняється високою якістю та приємною ціною.

 
Про нас - магазин

Watsons Україна входить до складу A. S. Watson Group, найбільшої мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує більше ніж 13 700 магазинів, серед яких понад 1400 аптек, на 25 ринках Азії і Європи: Китай, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, Туреччина, Україна, Великобританія, країни Балтії тощо. Щотижня майже 28 млн покупців здійснюють покупки в онлайн- та офлайн- магазинах 13 ретейл-брендів по всьому світу, а їх обслуговуванням займаються понад 117 тис. чоловік.
Окрім того, A. S. Watson Group є частиною мультинаціонального конгломерату CK Hutchison Holdings Limited, який спеціалізується на портах і пов’язаних з ними послугах, роздрібній торгівлі, інфраструктурі, енергетиці та телекомунікаціях більш ніж у 50 країнах світу.

 
Про нас - аптека

Історія Watsons Україна

1993 рік – відкрито перший магазин у Києві
1996 рік – створено мережу «ДЦ», яка увійшла до складу холдингу «Аснова»
1999 рік – відкриття перших магазинів у регіонах – містах Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) та Чернівцях
2002 рік – відкриття у Києві першої аптеки мережі ДЦ
2006 рік – мережа магазинів ДЦ стає частиною міжнародної корпорації A.S. WATSON GROUP
2011 – перейменування мережі ДЦ на WATSONS та початок ребредингу магазинів і аптек
З 2011 року – «Вибір №1» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» премії «Вибір року»
2013 рік – відкриття трьохсотого магазину WATSONS в Україні
2016 рік – старт роботи інтернет-магазину
2016 – 2017 роки – Компанію відзначають нагородою Retail&Development Business Awards у номінації «Кращий рітейлер drogerie»

 

З історії A. S. Watson Group


Компанію засновано у 1841 році, коли в Гонконзі було відкрито першу аптеку в місті. У 1858 році англійський фармацевт Александр Скрівінг Ватсон долучився до команди працівників аптеки, ставши її менеджером. І вже у 1871 році Гонконзька аптека почала працювати під назвою A.S. Watson&Company.
У 2000 році компанія розпочала роботу у Великобританії, придбавши мережу Savers Health&Beauty. З цього моменту стартувала експансія A. S. Watson Group на європеські ринки. Один за одним відкривались магазини в Англії, Нідерландах, Польщі, Україні та інших країнах.