Watsons Акції

Watsons Акції

Умови акції "17.09-19.09 Грандіозний розпродаж на все. 1+1=3 на білі цінники"

 

 

*Акція діє з 17.09.2020 р. по 19.09.2020 р. у мережі магазинів Watsons та на сайті watsons.ua. Інформацію про співвідношення розміру знижок до попередньої ціни реалізації товару та деталі Акції дізнавайтеся у консультантів магазинів Watsons або на сайті watsons.ua, за телефоном 0 800 300 333. *В акції не беруть участь: підгузки всіх видів та ТМ, пелюшки, картриджі до станків, подарункові сертифікати, пакети, товари ТМ MeridolDurexContex.

**Акція «1+1=3» діє на товари з білими цінниками та розраховується від неакційної або регулярної ціни на ціннику. У разі купівлі трьох товарів з білими цінниками одним чеком у будь-якій комбінації на них надається знижка у загальному розмірі, що дорівнює вартості найдешевшого або такої самої вартості з трьох. Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями, персональними купонами та знижкою 10% до Дня Народження власників карток Watsons ClubВ акції не беруть участь: підгузки всіх видів та ТМ, пелюшки, картриджі до станків, подарункові сертифікати, пакети, товари ТМ MeridolDurexContex.

***Мається на увазі, що учасники Програми лояльності «Watsons Club» мають можливість отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, що діють виключно для учасників Програми лояльності «Watsons Club», а також користуватися іншими перевагами Програми лояльності «Watsons Club».

 

 

 

mastercard-visa