Наша відповідь Covid-19

Я висловлюю кожному з вас щиру подяку за те, що в цей період ви залишаєтесь з нами. Команда Watsons щоденною працею робить все можливе, аби наші клієнти отримали товари першої необхідності для особистої гігієни та дому, а також товари для краси та здоров'я. Сьогодні нам потрібно докорінно змінити звичний темп життя і майже все, що ми робимо: як ми працюємо, займаємося фізичними вправами, спілкуємось, робимо покупки, слідкуємо за своїм здоров’ям, виховуємо своїх дітей та піклуємось про членів сім'ї. І місія Watsons сьогодні – допомогти вам з цим! Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ваші покупки в фізичих магазинах та на watsons.ua були безпечними, комфортними, швидкими і приносили вам лише позитивні емоції. Незалежно від того, наскільки ми далеко, наші серця разом!

З повагою,
Томаш Вроблєвські!

У Watsons безпечно

Усі без виключення магазини та аптеки Watsons працюють керуючись рекомендаціями ВООЗ, МОЗ України, Центру громадського здоров'я за посиленим дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм. Безпека та добробут наших колег та клієнтів є нашою головною метою, тому ми впроваджуємо деякі ключові заходи безпеки у всіх магазинах, включаючи:

1. Забезпечення усього персоналу засобами індивідуального захисту.
2. Виміри температури співробітників з відповідним записом в журнал.
3. Регулярна дезінфекція та вологе прибирання приміщеннь.
4. Дезінфектор і одноразові рукавички для покупців і окремо засіб дезінфекції для продавців та касирів.
5. Зонування простору перед касою і по всій залі для дотримання дистанції.
6. Обмежування кількості покупців в магазинах, відповідно до вимог Законодавства України - не більше 1 людини на 10 квадратних метрів.
7. Зняття тестерів декоративної косметики з полиць задля зменшення ризику інфікування.
8. Клієнти, у яких відсутні засоби захисту, не обслуговуються

Ми продовжуватимемо стежити за ситуацією та слідувати вказівкам уряду та вживатимемо будь-яких заходів, необхідних для захисту здоров'я наших клієнтів та персоналу.

Обирай Click&Collect

Help

Технологія Click&Collect дозволяє зробити онлайн-замовлення на сайті watsons.ua і забрати його у магазинах мережі. Обирай Click&Collect та отримай безкоштовну доставку і швидке та безпечне отримання замовлення.

Наша Допомога

Help

Ми не лишаємось осторонь Всесвітньої підтримки лікарів під час епідемії Covid-19. Watsons в Україні поставляє в лікарні товари першої необхідності, дезінфікуючі засоби, засоби для особистої гігієни, побутову хімію. У компанії розуміють, що гігієна під час пандемії - найважливіший захід для збереження здоров'я і запобігання ситуації з можливим поширенням коронавірусу.

- Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні Івано-Франківської обласної ради.
- Чернівецькій обласній клінічній лікарні.
- Волинській обласній інфекційній лікарні Волинської обласної ради.
- Коломийській районній інфекційній лікарні.
- Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».
- Хмельницькій інфекційній лікарні Хмельницької міської ради.

Купуй Онлайн!