ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОГРАМІ ТОВ «ДЦ УКРАЇНА», ТОВ «БМТС» 
ТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ТАБЛЕТОЧКИ» ПІД НАЗВОЮ «ДАВАЙ ПОБОРЕМО РАК РАЗОМ» 
(НАДАЛІ – «ПРОГРАМА»)

 

1.     ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕР ПРОГРАМИ


1.1. Організатором Програми є ТОВ «ДЦ УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 32424255) та ТОВ «БМТС» (код ЄДРПОУ 31237762), оператори мережі магазинів та аптек, що використовують знак для товарів та послуг «Watsons». Місцезнаходження: Україна, 04655, м. Київ, проспект Московський, будинок 28-А (надалі – «Організатор Програми»).
1.2. Партнером Програми є Благодійна організація БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ТАБЛЕТОЧКИ». Місцезнаходження: Україна, 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, буд. 13-Б, кв. 191; код ЄДРПОУ 38805429 (надалі – «Партнер Програми БФ «ТАБЛЕТОЧКИ»).

2. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ 


2.1. Метою проведення Програми є благодійність, а саме збір грошових коштів для подальшого перерахування на рахунок Партнера Програми БФ «ТАБЛЕТОЧКИ» з метою закупівлі лікарських засобів та медичних виробів для лікування підопічних онкохворих дітей, що перебувають на обліку у лікарнях зазначених у п.3.2. цих Правил.
Під лікарськими засобами та медичними виробами маються на увазі: "Ервіназа", "Ланвіс", "Амфо-моронал" та інші лікарські засоби, шприци різного об´єму для ін´єкцій та забору аналізів; внутрішньовенні катетери для введення ліків безпосередньо в кров; венозні порти для внутрішньовенного введення препаратів; приладдя для вливання (інфузій) лікарських препаратів; спеціальні голки для введення хіміопрепаратів в спинномозковий канал, надалі – Лікарські засоби.
2.2. Перерахування грошових коштів на рахунок Партнера Програми БФ «ТАБЛЕТОЧКИ», з метою закупівлі Лікарських засобів, здійснюється Організатором Програми щомісячно у відповідності до Графіку, що є невід’ємною частиною цих Правил.
2.3. Кінцевим отримувачем Лікарських засобів є:
- Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня, відділення онкогематології; 
- Запорізька обласна дитяча лікарня, відділення онкогематології; 
- Чернігівська обласна дитяча лікарня, відділення онкогематології та онкології; 
- Рівненська обласна дитяча лікарня, відділення онкогематології.

3. УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ


3.1. До участі в Програмі запрошуються всі громадяни України (далі всі разом – «Учасники»).

4. ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ


Програма триває з 01 липня 2017 року по 31 березня 2020 року включно (далі – «Період проведення Програми»).

5. ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ


Програма проводиться на території України у всіх магазинах Організатора Програми «ДЦ УКРАЇНА» та аптеках ТОВ «БМТС», що використовують знак для товарів та послуг «Watsons» (далі – «Місце проведення Програми»/магазини та аптеки «Watsons»). Інформацію про місцезнаходження магазинів та аптек «Watsons» розміщено у глобальній мережі Інтернет за адресою:
www.watsons.ua

6. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ПРО ПРАВИЛА


Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Програми у глобальній мережі Інтернет за адресами: 
www.watsons.ua. та за телефоном 0 800 300 333 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України, з мобільних – за тарифами мобільних операторів) протягом Періоду проведення Програми. 

7. УМОВИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ


7.1. Для участі в Програмі Учаснику необхідно протягом Періоду проведення Програми придбати в будь-якому з магазинів та аптек «Watsons», наступні товари (перелік представлено нижче) із символікою Програми («Допомішка»). Кількість товарів, які може придбати Учасник в межах строку дії Програми, є необмеженою.
 

Торгова марка

Найменування товару

Об’єм

LUCKY DAY

Носові хустинки

10 шт

LUCKY DAY

Мило кускове

100 г

LUCKY DAY

Мило рідке

460 мл

LUCKY DAY

Серветки вологі

15 шт

LUCKY DAY

Гель для душу

500 мл

 

7.2. На закупівлю Партнером Програми БФ «ТАБЛЕТОЧКИ» Лікарських засобів один раз на місяць, у черговості зазначеній у графіку, спрямовуються грошові кошти у розмірі 1 грн. з ПДВ з кожної проданої одиниці товарів ТМ «LUCKY DAY» реалізованих відповідним Організатором протягом відповідного календарного місяця товарів, які наведені у п.7.1. до цих Правил, проте у будь-якому разі у сумі, що не перевищує 45 тисяч гривень за відповідний звітний місяць (надалі – Благодійна пожертва). Загальна сума благодійної пожертви не перевищуватиме 1 485 000,00 грн (один мільйон чотириста вісімдесят п’ять тисяч гривень 00 копійок) протягом всього строку проведення Програми.
7.3. Партнером Програми БФ «ТАБЛЕТОЧКИ» щомісячно, здійснюється закупівля Лікарських засобів та інші невідкладні засоби для забезпечення підопічних онкохворих дітей Лікарськими засобами. 
7.4. Відповідний Організатор Програми до 15 числа кожного місяця (наступного за звітним) перераховує на рахунок Партнера Програми БФ «ТАБЛЕТОЧКИ» Благодійну пожертву. 

8. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ


Під час проведення Програми збір персональних даних Організаторами не проводиться.

9. ІНШІ УМОВИ


9.1. Всі Учасники Програми, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.
9.2. Всі результати Програми та/або рішення Організаторів є остаточними і оскарженню не підлягають. 
9.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організаторами Програми та оскарженню не підлягає.
9.4. Організатори Програми мають право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Програми, шляхом розміщення на сайті 
www.watsons.ua.

 

mastercard-visa

Мобільний додаток Watsons