Гру завершено, очікуйте на наступну

 пограти з Watsons. Ми придумали для вас не просто захоплюючу, але і вигідну розвагу. Суть гри в тому, щоб клікати на монетки і таким чином збирати бали на свою карту клієнта Watsons. Що робити, якщо у вас немає такої карти? Слід замовити її прямо зараз. А зробити це можна, клікнувши мишкою на напис "За картою". Пройдіть максимально швидкий процес реєстрації і станьте учасником клубу Watsons. Надалі це допоможе вам заощаджувати гроші при здійсненні різних покупок на сайті.
У цій грі є жовті монетки, за клік по яким ви отримуєте +1 бал, а ще є злі сірі кружечки, якщо ви натиснете на один з них, то втратите 1 бал. За одну гру вам потрібно зібрати 10 балів. Насправді, лише здається, що все дуже просто. Ця розвага допоможе вам забути про тривожні новини і чудово провести час.
Що ви отримаєте за виграш в такий грі? +100 балів на карту Watsons або інші бонуси - це залежить від гри, яув розміщена на сторінці. Їх ви потім зможете витратити на покупки. Замовляти косметику та товари для дому за цінами зі знижкою — це неймовірно вигідно. До речі, Watsons розіграш має ще один приємний нюанс. Якщо ви запросите своїх друзів грати, то у вас буде можливість виграти 3000 балів на карту після карантину. Ми створили цю гру для того, щоб зробити ваші будні яскравішими, цікавішими та продуктивнішими. До того ж з нею ви зможете робити покупки в інтернет-магазині Ватсонс за унікально низькою вартістю. Заповнюйте свою косметичку помадами і рум'янами від найкращих брендів, купуйте улюблені парфуми і витрачайте при цьому мінімум грошей. Watsons гра допоможе в цьому!