2 товарів знайдено
Сортувати за:

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CAREFREE-Прокладки жіночі щоденні Carefree Large Plus 36 шт-3574661604787-
03 06 - 30 06
135,90 грн
30 days lowest price:
108,70 грн
Member Card

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CAREFREE-Прокладки жіночі щоденні Carefree Large Plus Fresh 36 шт-3574661604770-
03 06 - 30 06
135,90 грн
30 days lowest price:
108,70 грн
Member Card

Продукція бренду Carefree уособлює відчуття свіжості та чистотиБренд Carefree з'явився на ринку у 1976 році як виробник перших щоденних прокладок у Німеччині. Гінеколог Др. Джудіт Ессер, яка також брала активну участь у розробці тампонів, усвідомлювала нові потреби жінок. Інновація прижилася: щоденні прокладки стали частиною інтимної гігієни для багатьох жінок Німеччини.Відкрийте для себе щоденні щоденні прокладки Carefree та вагінальні засоби для підтримки гарної жіночої інтимної гігієни. Продукти для жіночої гігієни Carefree призначені для захисту жінок від виділень із піхви протягом дня до або після менструації.
Замовити товари бренду Carefree - правильне рішення для жінок на кожен деньАсортимент товарів Carefree пропонує широкий вибір продуктів, які враховують особливу форму тіла кожної жінки, щоб усі покупці змогли знайти потрібну прокладку. Тому інновація продукту для компанії більша, ніж просто наука — це заявлена мета, та торгова марка постійно працює над тим, щоб удосконалити свою продукцію.Велика різноманітність каталогу Carefree пропонує кожній жінці цілий список відповідних щоденних прокладок відповідно до потреб:  • Cotton Feel – для природного відчуття свіжості.
  • Flexiform - підходять для будь-якого типу білизни, дозволяють шкірі дихати завдяки повітропроникній поверхні.
  • Large Plus – тонкі, але здатні поглинати набагато більше вологи. Мають суперабсорбуючий шар, збільшеної довжиною і шириною, забезпечують контроль над запахом до 12 годин.
  • Plus Large Fresh — ширші та довгі, ніж звичайні щоденні прокладки, мають легкий свіжий аромат.
  • FlexiComfort - нековзні та ультратонкі.
  • Breathe - надтонкі прокладки з крилами, що клінічно протестовані дерматологами на відповідність стандартам чутливої ​​шкіри. Захищають до 8 години.
  • Ultra Thin Overnight - нічні прокладки, швидко вбирають рідину, забезпечуючи виняткову сухість та комфорт до 10 годин.#

#


Крім того, ви можете замовити товари бренду Carefree з додатковими характеристиками - прокладки в індивідуальній упаковці, які чудово підходять для активного способу життя.Також представлений засіб для інтимної гігієни для дівчат та жінок, спеціально розроблений для дбайливого очищення чутливої інтимної зони та догляду за нею, зберігаючи при цьому природний рівень pH. Продукт простий у використанні та гігієнічний, а його м'яка формула без мила підходить для щоденного використання.

Впевненість та комфорт з брендом CarefreeТоргівельна марка Carefree пропонує щоденні прокладки, які допоможуть підтримувати жіночу гігієну на належному рівні. Доступні у різних розмірах, формах та рівнях поглинаючих властивостей, щоб задовольнити унікальні потреби кожної жінки, щоденні прокладки забезпечують додатковий захисний шар на білизні, що залишається на місці. Бренд Carefree підтримує ініціативи з натуралізації менструації та освіти в галузі інтимного здоров'я, щоб дівчата та жінки у всьому світі відчували себе комфортно та впевнено у своїй жіночності.Купити відповідну вашим потребам продукцію просто, з максимальним комфортом та за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині Watsons. До послуг покупців безліч акційних пропозицій, спрощена система оформлення замовлення, різні форми доставки (по Києву та в інші населені пункти України).