GARDEX

9 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Аерозоль від кліщів і комарів Gardex Baby-5908310094359-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Аерозоль 2в1 від комарів та мошки Gardex Baby з ваніліном -5904114080017-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Дитячий спрей від комарів Gardex Baby 50 мл-4820184440180-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Спрей проти комарів Gardex Classic -4820184440036-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Аерозоль-репелент від комах і кліщів Gardex 125 мл -4820184440920-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Аерозоль-репелент Gardex Classic від комарів-5904114080024-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Крем-гель від комарів Gardex Classic репелентний-4820184440128-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARDEX-Крем-гель від комарів Gardex Baby дитячий, 40 мл-4820184440302-

Gardex - насолода відпочинком на природі без комахДокучливі комарі, мошки, кліщі та інші комахи можуть зіпсувати будь-який пікнік, прогулянку чи відпочинок на природі. Подолати цю проблему допомагають захисні засоби від компанії Gardex — ефективні, зручні та безпечні.Продукція бренду є інсектицидами, небезпечними для комах і нешкідливими для людей. Усі товари проходять суворий контроль якості відповідно до європейських норм.


Історія бренду «Гардекс»Компанія Gardex з'явилася на ринку у 2002 році та протягом року зайняла передові позиції в ніші виробництва та реалізації захисних засобів від комах. Наступні кілька років ознаменувалися конкурентною боротьбою та втратою деякої частки ринку, але вже у 2006 році компанія знову вийшла у лідери.Спочатку асортимент товарів GARDEX обмежувався кількома позиціями, але швидко розширювався, охоплюючи різні категорії споживачів. Захисні засоби «Гардекс» відзначилися високою якістю та ефективним впливом, за що й здобули кілька престижних нагород.

Особливості та асортимент репелентів від «Гардекс»У каталозі компанії Gardex ви знайдете високоякісну, безпечну та доступну за ціною продукцію. Бренд не лише розширює асортимент, а й удосконалює технологію виробництва, підвищуючи якість та знижуючи собівартість продуктів, що незмінно приваблює покупців.Сьогодні Гардекс пропонує широкий вибір товарів для різних категорій споживачів — жінок, чоловіків і дітей, а також для всієї родини. Як правило, найбільшої актуальності набуває продукція Gardex у сезон активізації комарів, кліщів, мошок чи інших докучливих комах.


#

#


Захисні засоби бренду GARDEX можна розділити на 4 основні категорії, представлені такими лінійками:  1. Сімейні засоби від комах зібрані до серії «Family». Універсальні репеленти, що підходять для всіх членів сім'ї. Можуть використовуватися під час прогулянок, пікніків, нетривалих виїздів на природу в умовах середнього скупчення комах.
  2. Дитячі захисні засоби представлені лінійкою Baby. Протягом 2 годин репеленти відлякують від малюка комарів та кліщів.
  3. Захисні засоби підвищеної активності можна знайти у серії товарів «Extreme». Дані репеленти ефективно діють при великих скупченнях комарів або інших комах.
  4. "Extreme Кліщі" - лінійка репелентів високої активності, спрямована на захист від кліщів. Ідеальний варіант для перебування на природі в місцях підвищеного накопичення комах.


Переваги репелентів від "Гардекс":  1. Висока якість. Використання сучасного обладнання та ретельний контроль на всіх етапах виробництва гарантує високу якість продукції, що відповідає європейським нормам.
  2. Ефективність. Склади захисних засобів розробляються у форматі міжнародних дослідницьких лабораторій із залученням фахівців із дезінфектології. Крім того, про ефективність репелентів Гардекс свідчать позитивні відгуки багатьох користувачів.
  3. Безпека. Захисні засоби ефективно справляються з комахами, але цілком безпечні для людей, у тому числі для дітей. Зрозуміло, необхідно дотримуватись правил використання репелентів, зазначених в інструкції (наприклад, не наносити дитячий спрей на обличчя малюка, щоб уникнути попадання в очі та рот, не розпорошувати засоби на пошкоджені ділянки шкіри та інші). Для створення максимально безпечних репелентів компанія «Гардекс» співпрацює зі спеціалістами Інституту дезінфектології, проводить експертизу інгредієнтів, що використовуються в міжнародних лабораторіях.
Де купити ефективні засоби від комарів та кліщівВ інтернет-магазині Watsons можна замовити товари бренду GARDEX від комах за доступною ціною з доставкою в будь-який куточок України. Зручний функціонал нашого сайту дозволяє вибрати захисні засоби з потрібними характеристиками та оформити замовлення товару онлайн. Щоб отримати детальну інформацію про репелент, зв'яжіться з менеджером магазину за телефоном. Подбайте про захист від комах себе та своєї родини, щоб ніщо не затьмарювало ваш відпочинок на природі!