Захист від сонця

40 товарів знайдено
Сортувати за:

-40%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NEXTBEAU-Крем сонцезахисний SPF 50+ Nextbeau Collagen Solutiоn 55 мл-8809696981684-

-60%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ME+-Бустер для обличчя антиоксидантний SPF30 Superdrug ME+ 30 мл-7965760-

Лікувальна косметика з захистом від сонця збереже твою шкіру від шкідливих впливів


Негативний вплив сонячних променів на шкірні покриви доведено вченими вже понад шістдесяти років тому. Якщо раніше для захисту від сонця люди користувалися виключно закритим одягом, панамою або капелюхом, то в сучасному світі для цих цілей використовуються лікувальні засоби із захистом від сонця. Якісні косметичні продукти дозволяють отримати очікуваний ефект, важливо їх тільки правильно вибрати.Захист від сонця: різновиди косметичних засобів


Вибираючи лікувальну косметику з захистом від сонця, необхідно розуміти, що виробники пропонують широкий вибір форматів:


 • креми та гелі;
 • масла;
 • спреї та бальзами;
 • молочко і лосьйони.

Правильно підбирати даний засіб потрібно по типу шкіри. Крім того, лікувальна косметика з захистом від сонця буває різного призначення, а саме для:


 • Тіла - працює за принципом фільтру, що перешкоджає проникненню UV-променів. Найчастіше такі засоби випускаються в форматі крему, спрею, молочка та масла.
 • Обличчя - мають легку текстуру і виробляються у вигляді гелів, кремів і стиків для захисту таких чутливих зон, як губи та область навколо очей.
 • Волос - дані засоби представлені в формі шампунів, масел і спреїв з сонцезахисним ефектом, який оберігає локони в спеку і під час відвідування солярію.
#

#

Лікувальна косметика з захистом від сонця буває водостійкою і не водостійкою. Перший варіант оптимально підходить для відпочинку біля води, а другий - може застосовуватися після засмаги в солярії та при тривалих прогулянках сонячним днем.


Що необхідно знати про UV-промені?


Існують наступні типи ультрафіолетових променів: UVA і UVB, і обидва вони шкідливі для шкіри людини. SPF є сонцезахисним фактором, відповідальним за запобігання появи раку. Він коливається в межах 2-50 одиниць. Чим вище ця цифра, тим більше ступінь захисту.


При цьому SPF забезпечує захист виключно від UVB-променів, тому перш ніж купити лікувальні засоби із захистом від сонця, необхідно звертати увагу і на маркування, яка позначає захист від UVA-впливу.


Правильний підбір лікарських засобів із захистом від сонця


Вибираючи захисний засіб від сонця, слід орієнтуватися на фототип шкіри, так SPF: • від 2 до 4 - підійде смуглявим людям;
 • від 5 до 15 - оптимально використовувати тим, хто не згорає або вже володіє гарною засмагою;
 • від 15 до 30 - ідеально для використання світлошкірими людьми та є порятунком при схильності до пігментації;
 • від 30 до 50 - відмінно підходить дітям і власникам чутливої шкіри.

Більшістю косметологів рекомендується використовувати лікувальні засоби із захистом від сонця з SPF не менше 15 одиниць, що відповідає 5 годинам дії.


В Україні лікувальна косметика з захистом від сонця у великому асортименті представлена в каталозі інтернет-магазину Watsons. Пошук потрібного товару тут можна швидко проводити, скориставшись фільтрами ціни, призначенням та іншими характеристиками. Доставка здійснюється по всій країні.