DR.BECKMANN

27 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Плямовивідник від мастила та бітуму Dr. Beckmann 50 г-4008455433219-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Плямовивідник для офісу та хобі Dr. Beckmann 50 мл-4008455386515-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Засіб для очищення пральних машин Beckmann 250 мл-4008455335612-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Роллер плямовивідник Dr. Beckmann PreWash 75 мл-4008455387512-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Засіб для виведення плям від іржі Dr. Beckmann 50 мл-4008455386812-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Відбілювач Dr.Beckmann сліпуче відбілювання  80 г-4008455412511-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BECKMANN-Сіль для виведення плям Dr.Beckmann 100 г-4008455412610-

Dr. Beckmann — експертний засіб для виведення плям


Компанія «Др. Бекманн» популярна завдяки німецькій якості товарів, створених для боротьби з плямами, складними забрудненнями на одязі та предметах домашнього вжитку. Безкомпромісне очищення стало доступним завдяки широкій різноманітності представленої продукції марки Dr. Beckmann. Кожен продукт створюється на технологічному обладнанні європейської якості з урахуванням актуальних інновацій у сфері побутової хімії. Метою бренду вже не перший рік залишається допомога у швидкому та ефективному очищенні, створення товарів для наведення чистоти в будинку. Сьогодні всі товари Dr. Beckmann високо оцінені господинями по всьому світу, складаючи конкуренцію альтернативним продуктам з вищої цінової категорії.


Лінійка продукції марки Dr. Beckmann


Існує безліч типів плям і забруднень, тому не так легко підібрати ідеальний засіб, що ефективно впорається з проблемою. Побутова хімія для очищення Dr. Beckmann стає практичним помічником у сфері догляду за будинком. Формула продуктів містить спеціально розроблені компоненти, що проникають всередину забруднення, руйнуючи його без завдавання шкоди тканині або поверхням. Гарантія якості продукції «Др. Бекманн» за доступною ціною забезпечить чистоту будинку та ваших речей.


#
#

Популярні серії продуктів ТМ Dr. Beckmann:


  • засоби для видалення плям і складних забруднень;
  • якісний догляд за білизною, відбілювачі та порошки;
  • продукція для очищення побутових приладів, кухні та ванної;
  • аксесуари для прибирання — скребки, антистатики, мило.

Позбавляємося плям за допомогою Dr. Beckmann


Кожен продукт компанії «Др. Бекманн» — результат постійної роботи, лабораторних досліджень над поліпшенням формули. Висока якість продукції, на яку можна покластися, професійно порається з різними групами забруднень: іржею, кавою та іншими фарбувальними напоями, плямами природного походження, косметикою, чорнилом. Усі компоненти легко проникають всередину, нейтралізуючи окиснення. Продукти представлені у двох видах — спреях і порошках. Ознайомтеся з порадами виробника, щоб стерти різні забруднення в домашніх умовах. Продукція випускається в місткостях різного об’єму, тому покупцеві нескладно підібрати ідеальний варіант для використання вдома або у подорожі.

Вибираємо засоби для догляду за будинком у Watsons


Професійну продукцію бренду Dr. Beckmann купити можна з будь-якого міста України, зробивши замовлення в інтернет-магазині «Ватсонс». У каталозі компанії підберіть ідеальний засіб для прибирання та необхідний косметичний продукт популярного бренду, скориставшись зручним пошуком по сайту. Позитивні відгуки наших клієнтів, детальна інформація про товар і вигідні акційні пропозиції дозволять здійснити корисний шопінг. Купуйте професійні засоби для чищення від виробників, яким довіряють по всьому світу. Вибирайте зручний спосіб оплати та оформляйте доставку в будь-який регіон країни.


Dr. Beckmann — високоякісні рішення для домашнього господарства!