Гребінці

37 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЛАСКОВАЯ-Щітка-брашинг для волосся Ласковая Large 1 шт-4820190470621-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Розчіска масажна Watsons Wow Me Out  Велика 1 шт-4894532208289-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Розчіска брашинг Watsons Wow Me Out 1 шт-4894532979004-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Гребінець для волосся Watsons 1 шт-4894532979059-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Гребінець для волосся Watsons 1 шт-4894532979066-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Розчіска масажна сіро-золотиста Miine 1 шт-4894532935482-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЛАСКОВАЯ-Гребінець для волосся масажний Ласковая Small 1 шт-4820190470874-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЛАСКОВАЯ-Дзеркало-гребінець Ласковая 1 шт-4820190471796-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Гребінець для укладання волосся Miine 1 шт-4894532924424-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Розчіска масажна Miine Блакитно-рожева 1 шт-4894532952335-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Розчіска Miine В асортименті 1 шт-4894532952229-

Гребінці для волосся: вибір і правила використання

 

Як часто ми вибираємо гребінець за звичкою – тієї форми, якою користуємося регулярно? А як часто ми чистимо та змінюємо інструмент постійного догляду за волоссям? Про все це варто замислитись, аби шевелюра залишалася розкішною та здоровою.

 

Який гребінець підійде?

 

Все залежить від вашого типу волосся: кучерявого чи ламкого, фарбованого чи дуже густого. Краще підібрати кілька інструментів, адже відрізняються гребінці ще й за метою використання. Якими вони бувають?

 

  • Масажна щітка – універсальний варіант для різних типів волосся. Відмінно підходять такі гребінці для заплутаного волосся. Вона допомагає не тільки масажувати шкіру голови, покращуючи кровообіг, а й відмінно розплутує ковтуни й позбавляє від залишків косметики після укладки. У такого інструменту може бути натуральна або штучна щетина. Остання довговічніша, та потрібно стежити, щоб спеціальні кульки на кінчиках щетинок не спадали. Так інструмент не буде дряпати шкіру голови.
  • Плоска масажна щітка – для прямого волосся. Її можна використовувати під час укладки феном, витягуючи волосся нею замість прасочки або брашинга.
  • Брашинг із комбінованою щетиною – великий гребінець для укладки волосся, різного за структурою й довжиною. Його можна використовувати для вирівнювання, збільшення об’єму або для того, щоб підкрутити кінчики. Мінімізувати пошкодження шкіри голови допоможе щетина з комбінованих матеріалів.
  • Великий брашинг – такий гребінець купити Україна варто для додання об’єму волоссю біля коренів, для оригінальних домашніх укладок.
  • Металевий брашинг – круглий металевий гребінець для волосся, який швидко нагрівається під феном і довго зберігає температуру. Такий брашинг просто використовувати для легкої завивки волосся замість плойки та прасочки.
  • Скелетний гребінець – із зубчиками, розташованими по обидва боки від основи, що нагадують скелет. Її зручно використовувати при сушці феном і для додання об’єму волоссю біля коренів. Це ідеальний варіант для жінок із коротким волоссям.
  • Широкий гребінь із великими довгими зубцями – кращий вибір для кучерявого волосся. Він із легкістю розчісує локони, не пошкоджуючи волосяну структуру. Ним можуть користуватися і власниці прямого волосся, якщо звикли розчісувати його вологим після душу.
  • Вузький гребінь – для швидкого стайлінгу: проборів, начосів і пригладжування. Він дуже багатофункціональний, підходить для жінок і для чоловіків.
  • Гребінець для нарощеного волосся – це масажна щітка без кульок на кінцях щетинок. Масажні кульки можуть чіплятися за капсули і висмикувати штучні пасма, а зі спеціальним гребінцем цього не станеться. У нього подвійна м'яка щетина, штучна, натуральна чи змішана. Вона акуратно розчісує пасма великими зубчиками, а маленькими – розгладжує їх, надаючи природний блиск зачісці.

 

Купити гребінець... надовго?

 

Зламаний гребінець ви, звичайно ж, швидко заміните. Але якщо він у гарному стані, чи варто змінювати його часто? – Варто, хоча б раз на 6-12 місяців, щоб волосся не потрапляло в мікротріщини в основі або зубчиках, і не ламалося. Крім того, волосся неможливо мити так само часто, як руки, і на інструменті накопичуються бактерії. Регулярно очищати гребінець можна милом, розчином оцту або улюбленим шампунем, але ідеально вичистити всі проміжки не вдасться. І це ще одна причина регулярно міняти гребінець.

 

Купити гребінець Київ – новий, що ідеально підходить за типом волосся і видом догляду за ним, ви можете просто зараз із адресною доставкою в інтернет-магазині Watsons. Або в найближчому стаціонарному магазині Ватсонс, потримавши його в руках і переконавшись, що саме це – ваше!

Ціна на гребінці для волосся починається від 34.90 грн.