Тонер для лица купить | Лучшая цена | Watsons

Тонер для обличчя: для чого потрібен і як наносити

18.05.2020

Догляд за ніжною шкірою обличчя – це, в першу чергу, очищення плюс зволоження. І засоби для цього слід підбирати відповідно до типу шкіри, щоб вона дихала, залишалася зволоженою та насичувалася корисними речовинами із твоєї улюбленої косметики. Ось чому косметологи все частіше рекомендують окрім міцелярної води або пінки для вмивання і до нанесення зволожуючого або нічного крему використовувати додаткові засоби, з якими мікрочастинки пилу і косметики не залишаться на обличчі, а шкіра буде зволоженою. Для цих цілей існують тоніки і тонери, що забезпечують той самий додатковий проміжний догляд.

Показано > з результатів

У чому різниця між тоніком і тонером?

Тонік – європейський, а тонер – корейський. Купити його варто тим, хто піклується не лише про красу, а й про здоров’я шкіри.

Європейські тоніки спрямовані більше на очищення шкіри, в них містяться речовини, які ліквідують залишкові молекули забруднень, вони часто містять спирт і мають водну консистенцію.

Корейська тонер – це миттєве зволоження, необхідне відразу після етапу очищення. На думку корейських експертів, вже за 30 секунд після вмивання шкіра втрачає до 50% вологи, і цей момент не можна впускати. А отже – тонер для обличчя потрібно наносити відразу ж, протягом 3 секунд. Найчастіше цей засіб має гелеву консистенцію різної щільності, яка залежить від мети застосування.

Показано > з результатів

Корейські тонери: різновиди

Щоб купити тонер для обличчя, який буде відповідати саме твоїм потребам, варто розібратися, якими вони бувають:

Freshner – по консистенції близький до знайомого тоніку, тут допускається мінімальний відсоток спирту. Він використовується для очищення й тонізації, освіжає шкіру (наприклад, Scinic із екстрактами лимона та лайму). Підходить такий тонер для проблемної шкіри (наприклад, матуючий Scinic). Його найпростіше наносити ватним диском.

Skin – трохи густіший за структурою, але такий же невагомий. Він добре зволожує шкіру завдяки активно зволожуючим компонентам (наприклад, гіалуроновій кислоті, як у зволожуючому тонері Scinic). Такий засіб легко наносити подушечками пальців.

Toner – засіб, що має гелевидну, більш щільну консистенцію. Кращі тонери для обличчя одночасно і зволожують, і живлять шкіру, забезпечуючи їй швидке відновлення перед нанесенням нових косметичних засобів поверх тонера: наприклад, нічного крему. Це може бути тонер з муцином равлика або з екстрактом алое, такий, як улюблений для багатьох тонер Holika Holika. Такі продукти наносять легкими рухами.

Якщо ти вже вибрала тонер для обличчя, купити його можна онлайн із адресною доставкою Ватсонс просто зараз!

Показано > з результатів

Більше корисних властивостей

Отже, тонер для обличчя – це завжди джерело переваг для шкіри, адже він:

  • активно живить шкіру корисними мікроелементами;
  • моментально створює бар’єр від втрати вологи;
  • готує дерму до використання іншої доглядової косметики;
  • освіжає її та оздоровлює;
  • добре очищує та звужує пори;
  • зменшує виділення шкірного себуму.

Кращий корейський тонер для обличчя – той, який підходить особисто тобі, і вписується у твій алгоритм догляду за шкірою.

Обери по-справжньому «свій» засіб у Watsons!