Зимовий макіяж: тренди, ідеї, фотографії

Гарний макіяж на новий рік

04.11.2019

З настанням прохолодної погоди ми знаємо, що зима наближається! Незважаючи на те, що ми не насолоджуємося прохолодною погодою, ми все одно можемо до неї підготуватися. Але як? Давайте докладніше розглянемо тенденції новорічного макіяжу 2019.

Блискучі тіні

Блиск допомагає підвищити рівень простого макіяжу. Наприклад, можна зробити мазок золотим під надбрівною дугою, щоб додати собі впевненості в ці холодні місяці. Цей злегка кричущий образ стане модним трендом зими 2020 року.

Показано > з результатів

Кольорова туш

Говорячи про тенденції мейк апу на зиму 2020 року, колір буде відігравати важливу роль. Кольорова туш представляє тебе: впевнену, безстрашну і відкриту до нових трендових образів. Це ідеальний вибір для участі в особливих заходах, щоб привернути увагу натовпу. Покажи свою енергетику майбутньою зимою!

Помади винного кольору

Колір вина приголомшливий і елегантний. Коли він поєднується з оголеною шкірою і нюдовим макіяжем очей, ти виглядаєш гламурно і загадково. Колір бургунді і криваво-фіолетовий відкривають незліченні можливості для твоєї посмішки в холодні місяці.

Показано > з результатів

Блискучий макіяж

Образ «без макіяжу» надаcть невинні і солодкі обриси. Коли він поєднується з недбало зібраним волоссям і оголеною шкірою, він демонструє твою вроджену красу і природність. Такий вид природного блиску фокусується на бронзових вилицях і широких бровах, піднімаючи очі. Щоб образ світився, ти можеш використовувати хайлайтер на вилицях і біля очей. Заверши цей гарний макіяж помадою натурального відтінку, щоб створити комфортний, природний і сяючий образ для зими 2020 року.

Ти вже готова до нових трендів?

Заглянь в каталог Watsons!