Рум'яна: як правильно наносити, їх види, ціни

Рум’яна: як правильно наносити, їх види, ціни

07.11.2019

Рум’яна — універсальний засіб, який точно має бути в кожній косметичці. Саме він здатний зробити обличчя свіжим, навіть після безсонної ночі. Причому, не обов’язково обирати засіб із захмарним цінником — бюджетні рум’яна можуть виконувати свою функцію не гірше. Головне — правильно визначитися із текстурою та відтінком, аби не мати смішний вигляд в стилі народних казок. Але про це згодом.

Beauty-індустрія йде семимильними кроками, що дуже здивувало б наших попередниць, в арсеналі яких був лише буряк. На щастя, сьогодні ми можемо купити рум’яна пресовані, розсипчасті (мають матуючий ефект), запечені (підходять для тих, хто любить “макіяж без макіяжу”, мають мерехтливі часточки), а також кремові (а ці й на губи можна наносити). Найпопулярнішими вважаються спресовані рум’яна, які наносять круглим пензлем.

Обирати засіб слід не за привабливою упаковкою продукту, а керуючись знаннями про індивідуальний колір обличчя. Так, дівчатам з дуже світлою шкірою підходять персикові, бежеві та “пильно-рожеві” відтінки. До шкіри теплих тонів пасують персикові, коралові або рум’яна бурштинового тону. Дівчатам з холодним відтінком шкіри варто звернути увагу на малинові та сливові рум’яна.

Показано > з результатів

Переходимо до найбільш хвилюючої частини, яка цікавить більшість дівчат: як же правильно наносити рум’яна! Для початку треба визначити твою форму обличчя — це і є половина успіху в цій справі;)

  • Кругле обличчя

Рум’яна наносяться по косій лінії від точки початку вилиці (біля вуха) до куточків рота.

  • Трикутне обличчя:

Рум’яна наносяться від точки початку вилиці по дузі до крил носа.

  • Овальне обличчя:

Нанеси рум’яна на найбільш виступаючі частини вилиці, потім легкими рухами розтушуй рум’яна до мочки вуха.

  • Прямокутне витягнуте обличчя

Рум’яна наносяться на виступаючу частину вилиці у формі круглої плями.

Для того, щоб візуально звузити повне обличчя (іноді дуже корисний фокус), тобі знадобляться рум’яна для контурінгу. Їх слід наносити вертикальними рухами — так форма візуально витягується. Рухайся у напрямку від впадинки у вусі до підборіддя. На «яблучка» щік при цьому додай освіжаючий колір рум’ян: рожевий чи персиковий.

Показано > з результатів

А якщо у вас навпаки худе обличчя, а хочеться зробити його візуально повнішим, то радимо наносити рум’яна горизонтальними рухами паралельно до щелепи. За верхніми лініями вилиць пройдися рум’янами-хайлайтером. Не забудь нанести колір на «яблучка» щік і розтушуй у напрямку до скроні.

Почни експериментувати просто зараз! А допоможуть у цьому рум’яна Bourjois, рум’яна L’Oreal, рум’яна Maybelline з арсеналу Watsons!

Попіклуйся про своє волосся

Бальзами, шампуні, маски, кондиціонери за найкращими цінами в онлайн-каталозі Watsons!