Чорна П'ятниця 2019: акції, знижки, вигідні пропозиції - Watsons блог

Знижки року в Чорну П’ятницю!

17.10.2019

Шопоголіки, на старт! Чорна П’ятниця, головна подія року, вже на порозі.

Чи замислювалися ви, звідки взялося це нове, але, безумовно, приємне явище? Нове воно тільки для нас. У США традиція проводити такі розпродажі бере свій початок ще з 1966 року. З Чорної П’ятниці починається сезон торгівлі різдвяними товарами, до нас же цей “день шопоголіка” дістався без прив’язки до свят, просто як хороша можливість простимулювати попит великими знижками. Важко повірити, але в Україні Чорна П’ятниця проводиться лише з 2013 року. Сьогодні здається, що вона була завжди.

Чому така “страшна” назва? У четвертий четвер листопада в Америці святкують День Подяки, а на наступний день — масово роблять покупки перед вихідними. Повертаючись з супермаркетів, автомобілі утворюють величезні пробки, так і з’явилося поняття “Чорна п’ятниця”, яке означало просто транспортний колапс.

Показано > з результатів

Маркетологи швидко зрозуміли, що день посиленого попиту можна зробити ще більш популярним і оголосили значні знижки в п’ятницю після Дня Подяки. Успіх був таким приголомшливим, що “страшна” назва стала свого роду брендом і нічого нового вигадувати не стали.

Як правило, знижки діють в магазинах усі вихідні, а наступний після них день стали називати “кіберпонеділком”, через вал знижок в інтернет-магазинах.

Ви, напевно, бачили величезні скупчення людей в торгових центрах в ці дні й довгі черги до кас. Акції та знижки в Чорну П’ятницю приваблюють навіть тих, хто далекий від шопінгу.

Показано > з результатів

У яких магазинах буде чорна п’ятниця? Ми пропонуємо вам провести день знижок зі звичним комфортом Ватсонс. Онлайн каталог Watsons пропонує знижки на безліч товарів по догляду за обличчям і тілом, на засоби по догляду за волоссям та нігтями. У Black friday ви можете за вигідною ціною запастися побутовою хімією, засобами для прання і прибирання. Також зверніть увагу на лінію дитячих товарів, засоби для підтримки здоров’я і косметику для чоловіків.

Black friday у Watsons

Тільки найнижижчі ціни на найкращі товари