Для чутливої шкіри

15 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LA ROCHE POSAY-Крем для обличчя La Roche-Posay Hydreane зволожуючий 40 мл-3337872410765-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

EUCERIN-Денний депігментуючий крем для обличчя Eucerin Anti-Pigment Tag SPF 30 50 мл-4005800220784-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BABE-Крем зволожувальний Babe Для чутливої шкіри 50 мл-8437011329233-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-Бальзам для шкіри Vichy Neovadiol Gf живильний 50 мл-3337875774031-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-Нічний крем-гель Vichy Aqualia Therm для усунення ознак втоми 75 мл-3337871324568-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LA ROCHE POSAY-Нічний засіб La Roche-Posa Толеран Ультра для чутливої шкіри 40 мл-3337875474344-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LA ROCHE POSAY-Засіб для догляду за шкірою La Roche-Posay Rosaliac 40 мл-3337872413032-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

AVENE-Аква-крем  для обличчя денний Avene A-Oxitive Soothing Water-cream зволожуючий 30 мл-3282770208139-

Косметичні засоби з лікувальним ефектом для чутливої шкіри


Говорячи про чутливу шкіру, мають на увазі не її тип (аналогічно сухій, жирній, нормальній), а особливий стан. Проблема полягає в неадекватній реакції клітин шкірного покриву на різні провокуючі фактори (температуру, певні компоненти косметичних засобів, забруднення водопровідної води і т.п.). В результаті виникають проблеми у вигляді: лущення, почервоніння з подразненнями, які заподіюють дискомфорт, свербіж. Це проблемний стан, усунення якого можливо тільки за допомогою спеціально підібраного лікувального догляду, тобто тобі може знадобитися дерматокосметика для чутливої шкіри обличчя.Лікувальна косметика для чутливого епідермісу


Дерматокосметикою називають спеціальні засоби по догляду, які одночасно володіють косметичною і лікувальною дією, надають інтенсивний вплив на властиві даному стану проблеми та проявляють високу ефективність в досягненні результату. Їх можна купити в аптеках і магазинах.


Відрізняється дерматокосметика для чутливої шкіри обличчя тим, що це особливі розробки, створені при тісній співпраці дерматологів та косметологів. В рецептуру входять ретельно підібрані і, які пройшли максимальну очистку компоненти, при цьому виключається використання будь-яких алергенів (ароматизаторів, парабенів та інших).


В цілому, до складу також входять речовини, спрямовані на вирішення проблем, що належать до типу шкіри або проти старіння (антивіковий догляд). Це може бути гіалуронова кислота, вітаміни, ретинол, багатий мінералами склад термальної води, але всі тільки ретельно підібрані та з підвищеним контролем додаткового складу. Їх завдання - вирішити проблему і не нашкодити, впливати делікатно, м'яко, але ефективно.


#

#

Засоби для правильного догляду за чутливою шкірою


Косметика для чутливої шкіри обличчя підбирається для комплексного впливу та обов'язково в залежності від типу шкіри. Дотримання системи - обов'язкова вимога, тобто потрібно проводити:


  • очищення і відлущування;
  • зволоження;
  • харчування.

Варто розуміти, що косметика для чутливої шкіри обличчя зі своїми особливостями впливу. Наприклад, якщо для звичайного стану підходять глибокі пілінги та скраби, то при проблемних реакціях може бути рекомендований гель-мікропілінг, який містить зовсім м'які мікрочастинки, і одночасно проводить очищення (при вмиванні) і відлущування. В цьому випадку можна обійтися без скрабів.


Для додаткового живлення також підбираються окремо маски. Наприклад, бренд La Roche-Posay випустив інноваційний продукт - стерильну тканинну маску, яка підходить для дівчат навіть зі надчутливої шкірою і володіє зволожувальною дією.
Користуватися щодня кремами теж потрібно, єдина різниця, що це будуть не звичайні, а спеціальні склади, можливо, сироватки, полегшені креми, гелі. Дерматокосметика підбирається строго індивідуально, перш ніж купити лікувальні засоби для чутливої шкіри обличчя, з лінії засобів рекомендується вибрати один продукт і перевірити індивідуальну реакцію.


Вигідна покупка надійної дерматокосметики для чутливого епідермісу


Простіше і вигідніше за все купити лікувальні засоби для чутливої шкіри обличчя в Україні можна, якщо відвідати інтернет-магазин Watsons. Електронний каталог приємно радує відвідувачів сайту своїм великим вибором товарів і широким асортиментом в кожній групі. Все зручно розподілено за розділами, а система фільтру зробить пошук миттєвою дією. Тебе порадують ціни, вигідні знижки та доставка зручним способом.