Гідрофільне масло

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SCINIC-Олія гідрофільна Scinic Vita Ade 180 мл-8809121477485-
03 16 - 12 31
499,00 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NEXTBEAU-Олія гідрофільна для обличчя Nextbeau Collagen 200 мл-8809696982469-

Гідрофільна олія для обличчя у Watsons


Після появи на азійському ринку корейська гідрофільна олія справила справжній фурор у сфері косметології, як усередині країни, так і далеко за її межами. Сьогодні її асортимент неймовірно широкий і різноманітний, до того ж представлений і користувачам України поряд з іншою продукцією з Країни ранкової свіжості. Щоб зробити правильний вибір, потрібно чітко розуміти, «що це за звір, і з чим його їдять».
Корейська гідрофільна олія


Фахівці рекомендують використовувати корейську гідрофільну олію для вмивання щодня. Причому застосовувати її можна і як окремий засіб для очищення обличчя, і в комплексі з пінистими «змивачами» за двоетапною системою.


Унікальним засобом корейської косметики гідрофільну олію робить не стільки доглядовий комплекс з вітамінів, корисних кислот, дезінфікувальних та інших речовин, скільки присутність у складі суміші емульгатора. Цей незвичайний компонент має унікальну особливість: розчиняє жир, переводячи його в кремоподібний стан у разі додавання води.

Тобто принцип дії полягає в тому, що фрагменти очищувальної олії з'єднуються з частинками забруднень, а у вологому середовищі розчиняються, виключаючи негативний вплив. Завдяки спеціально розробленій рецептурі з використанням натуральної сировини та складній технології виготовлення творцям вдалося вивести формулу корейської гідрофільної олії для вмивання, що підходить для всіх типів шкірних покривів і видів косметики, зокрема особливо стійкої.
#

#


Корейська гідрофільна олія: спосіб застосування


Алгоритм демакіяжу та традиційної гігієнічної процедури виглядає так:


  • на сухі долоні вичавлюють кілька крапель чудодійного складу, розтирають його, а потім змащують ним обличчя;
  • за допомогою масажних рухів варто опрацювати проблемні зони протягом 2–3 хвилин;
  • потрібно занурити руки у воду та продовжити розпочате до утворення легкої емульсії, яку потрібно буде змити;
  • перейти до другої фази очищення — водних процедур із застосуванням пінки або гелю.

Наші землячки знайшли ще декілька варіантів застосування гідрофільної олії з великого каталогу корейської косметики. Наприклад, можна змочити цим складом волосся та змити через 1 хвилину, щоб воно сяяло та було слухняним. Або можна поліпшити ковзання бритви під час депіляції.
Вибрати та замовити відповідний оригінальний продукт за низькою ціною та без ризику отримати фальсифікат можна в інтернет-магазині Watsons. Компанія роздрібної торгівлі з точками реалізації в різних містах України забезпечить доставку товару в будь-який регіон країни.

Спосіб застосування: налийте олію в суху долоню (2-3 дозатора), розподіліть масло масажними рухами по сухому обличчю, помасажуйте і потім змочіть руки водою і масажуйте до емульгації. Масло стане білим. Ретельно змийте теплою водою, останній раз сполосніть обличчя холодною водою.  

 

 

Ціна на гідрофільне масло від 399 грн.