Крем для обличчя

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

K-beauty

SNP-Сироватка для обличчя SNP з медом 25 мл-8809458848989-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

K-beauty

SNP-Крем для обличчя SNP Peptaronic 55 мл-8809548091974-

Корейський крем — найкраща косметика для обличчя у Watsons


Плануючи купувати корейський крем для обличчя, слід знати, що далеко не всі засоби розраховані на глибоке проникнення в шкіру та активну дію в клітинах. У рамках 10-крокової системи догляду, розробленої в Кореї, з цими цілями застосовують іншу косметику — сироватки. Що ж стосується кремів, основним їхнім завданням є зволоження шкірних покривів і утримання вологи. Хоча, косметичні засоби можуть володіти також додатковими властивостями. Усе залежить від складу. А щоб краще розуміти, для чого може знадобитися корейський крем для обличчя, та як його вибрати, розглянемо тему уважніше.Корейський крем для обличчя: основна інформація


Креми, що випускаються в Кореї, найчастіше універсальні. Вони не поділяються на денні та нічні. Користуватися засобами можна в будь-який час. Також продукція не містить SPF. Це пов'язано з тим, що на ніч наносити крем із сонцезахисними фільтрами безглуздо. Для захисту від ультрафіолету в 10-кроковій системі є інші складові.

Вище ми згадали, що в будь-який лінійці корейської косметики крем для обличчя призначається для глибокого зволоження шкіри та утримання вологи всередині клітин. Залежно від особливостей дії виділяють наступні види продукції:


  • креми-плівкоутворювачі — створюють на шкірі захисний бар'єр, що перешкоджає випаровуванню вологи. Зазвичай така продукція присутня в професійних лінійках. Для домашнього догляду призначені інші креми;
  • підживлюючі — відновлюють міжклітинні ліпіди та уповільнюють випаровування вологи. Завдяки цьому підвищується місцевий імунітет, шкіра стає стійкішою до запальних та інших негативних процесів;
  • зволожувальні — компенсують недолік компонентів натурального зволожувального фактора, що грає важливу роль у нормальній гідратації шкірних покривів. Він вбирає та утримує вологу всередині, захищаючи тканини від пересихання;
#
#


  • продукція, що об'єднує дві важливі властивості: живлення та зволоження. Це найкращі та найпопулярніші корейські креми для обличчя, представлені в широкому асортименті.

Якому варіанту надати перевагу — кожна дівчина та жінка вирішує самостійно.


Як вибрати та купити корейський крем для обличчя


Перше, на що слід звернути увагу під час вибору, — розглянута вище класифікація. Другий момент — склад і тип шкіри. Для сухих шкірних покривів більше підходить продукція з керамідами, фосфоліпідами, рослинними оліями. Для зневодженої шкіри, зокрема жирної — з гіалуроновою і молочною кислотою, амінокислотами та гліцерином. Антивікові засоби часто мають у складі равликовий муцин, екстракт женьшеню та чорної ікри.

Що стосується виробника, то виділити найкращі корейські креми для обличчя досить складно. Уся косметика, що виготовляється в Кореї, характеризується високою якістю.

Купити ж розглянутий товар і зробити це за доступною ціною пропонує інтернет-магазин Watsons. У каталозі представлений великий вибір продукції, тому пошук буде вдалим. Якщо знадобиться, можна оформити заявку на доставлення по Україні.

Scinic Matrix Екстракт равлика - крем для обличчя.

Ціни на креми від 9,90 грн до 659 грн.