Термозахист

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ISANA-Спрей для волосся Isana термо-захист 150 мл-4305615612300-

-27%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GOT2B- Спрей для волосся Got2b Guardian Angel термозахисний 200 мл-9000100591331-
03 06 - 30 06
259,00 грн
30 days lowest price:
189,00 грн
Member Card

Термозахист для волосся: як вибрати та купити засіб для збереження здоров'я локонів


Використання тепла для укладання зачіски — давно застосовуваний і широко відомий метод. Всі знають, що фени, праски та плойки можуть пошкодити волосся. Однак за умови дотримання обережності та залучення захисних засобів і правильних інструментів це може стати ідеальним способом отримати досконалу зачіску.


Є дві поради, що допоможуть у цьому:


  • Не економте на інструментах. Будьте готові інвестувати в якість, вибираючи безпечний фен, праску або плойку з високоякісних матеріалів. Подумайте, як часто ви користуватиметеся цими приладами, які насадки вам знадобляться (для створення об'єму біля коріння, дифузор, керамічні пластини для прасування тощо). Необхідна наявність функції контролю температури: за можливістю слід використовувати найнижчий ефективний показник.
  • Обов'язково використовуйте засоби для термозахисту волосся. Під час покупки засобів для укладання із застосуванням тепла найважливіша інформація на пакуванні — температура, за якою прилад виконує захисну функцію. Якщо ви використовуєте максимальну температуру в налаштуваннях фена або застосовуєте засоби для завивки або випрямлення, продукт має гарантувати захист за температури до 200 °C.

#

#

Якщо у вас дуже густе волосся, виберіть щільний продукт, наприклад, захисні креми або гелі. Для захисту тонкого волосся обирайте спреї, оскільки вони не обтяжують локони.


Якої шкоди завдає теплове укладання


Випрямлячі та щипці для завивки для досягнення бажаного ефекту нагрівають волосся приблизно до температури від 95 до 170 °C. Починаючи з позначки 130 °C і вище ви потрапляєте в зону небезпеки пошкодження волосся. У результаті:


  • Якщо у вас фарбоване волосся, пігменти кольору можуть змінюватися під час застосування інструментів для теплового укладання без захисного спрею. Наприклад, світле (знебарвлене) волосся може стати мідним.
  • Кератинові протеїни, що надають локонам силу та еластичність, починають руйнуватися.
  • Зовнішня поверхня волосся, кутикула, тріскається та стирається, втрачає свої захисні властивості.
  • Волога випаровується з внутрішніх шарів стрижня волоса. Коли ви нагріваєте вологі локони, пара проникає всередину та, як наслідок, викликає ламкість і стає причиною посічених кінчиків.

Засоби термозахисту для волосся призначені для запобігання пошкодженням, пов'язаним із нагріванням. Це відбувається шляхом створення захисного бар'єра між вашими інструментами для укладання та волоссям, щоб допомогти зберегти їхнє здоров'я і привабливий зовнішній вигляд.Як працює засіб для термозахисту волосся


Як правило, інгредієнти теплозахисних засобів (сополімери, кватерніум-70 і гідролізований пшеничний або соєвий білок) утворюють тонку плівку на поверхні волосся, забезпечуючи захист, що допомагає уповільнити теплопровідність і рівномірніше розподіляти тепло. Це означає, що волосся нагріватиметься поступово, а не різко, що дозволить зменшити шок і призведе до меншого його пошкодження.


Силікони зазвичай використовуються для повільної передачі тепла під час покриття волокон волосся. Також вони ущільнюють кутикули, щоб зменшити втрату вологи, викликану інструментами для теплового укладання та забезпечити захист від ушкодження. Такий засіб також зменшує випаровування води, ніби «запечатуючи» волосся.


Однак навіть використовуючи високоякісні засоби не забувайте про безпечне використання інструментів відповідно до вашого типу волосся. Для тонких або пошкоджених локонів потрібна мінімальна температура. Що густіше та, отже, сильніше ваше волосся, то вищою вона може бути. Знаючи свій тип, ви зможете визначити, який рівень тепла можна використовувати. Також намагайтеся не робити теплове укладання частіше двох разів на тиждень, особливо якщо у вас тонкі, ламкі або пошкоджені пасма.


Де краще придбати засіб для термозахисту волосся


Коли для укладання використовується тепло, можна отримати нескінченну кількість образів. Існує безліч надійних і якісних продуктів для поліпшення текстури, блиску та стійкості, а також захисту ваших локонів. Доцільним може стати також поєднання різних продуктів. Важливо використовувати високоякісний шампунь і кондиціонер, що підходять вашому типу волосся. Захист локонів — це безперервний процес, що не обмежується одним продуктом. Обираючи належний догляд і увагу, ви можете бути впевненими, що локони залишаться здоровими.


Такі засоби для волосся забезпечують не тільки термозахист, але й оберігають локони від інших негативних впливів, роблячи їх м'якими, слухняними, здоровими та красивими.


Купити засіб для термозахисту волосся можна в інтернет-магазині Watsons. Великий асортимент товарів дозволить підібрати відповідний товар з необхідними характеристиками. У каталозі пропонується продукція в широкому ціновому діапазоні. Ви можете обрати зручний спосіб оплати та доставки по території всієї України.

Ціни на термозахист починаються від 79.90 грн.