Watsons Сlub. Залиш час на себе!

Нам дуже приємно, що Ви обрали Watsons для Ваших постійних покупок!

Виражаючи свою вдячність і піклуючись про Вас, ми створили Watsons Club – Програму кращих покупок для постійних покупців.

Ставши учасником Watsons Сlub, Ви Накопичуєте бали на кожну повну гривню зробленої покупки (окрім покупки подарункових сертифікатів)

1 грн. = 3 бали = 3 коп. бонусу.

А також додатково отримуєте спеціальні пропозиції:

- більше бонусних балів при купівлі окремих товарів (у тому числі товарів «Watsons ексклюзив»);

- персональні пропозиції відповідно до Ваших особистих інтересів;

Накопичені бали можна використати безпосередньо в магазині чи аптеці Watsons (500 балів = 5 грн.) як економію при покупці будь-яких товарів (крім подарункових сертифікатів). Термін дії балів – 1 рік з дати накопичення (оновлюється щоденно).

Щоб стати учасником Watsons Club:

1. Придбайте картку за 5 грн. (у т.ч. ПДВ). При цьому ми повертаємо Вам її вартість: на цю картку одразу нараховується 500 балів під час її продажу на касі.

2. Заповніть анкету онлайн, натиснувши на кнопку Реєстрація – отримайте на рахунок Watsons Сlub 500 додаткових балів! Або заповніть паперову анкету, отриману разом з карткою, і вкиньте її у спеціальний бокс у магазині/аптеці Watsons для реєстрації у Програмі.

3. Отримавши картку, Ви одразу ж можете накопичувати на ній бали за покупки!

Важливо! Обов’язково надавайте на касі свою картку Watsons Club або її штрих-код з екрану вашого мобільного при здійсненні покупок!

Активуйте картку Watsons Club, щоб використовувати накопичені на рахунку бали!

Як це зробити?

1. Під час реєстрації у Програмі Watsons Club поміж інших даних Ви маєте вказати номер Вашого мобільного телефону, яким наразі користуєтеся.

2. При реєстрації через заповнення паперової анкети картка буде активованою не пізніше, ніж через 14 днів з дати надання працівнику магазину Учасником заповненої належним чином паперової Анкети із вказаним номером мобільного телефону, або протягом 3 діб з моменту реєстрації на сайті watsons.ua.

3. У разі, якщо Ви вказали не коректний номер мобільного телефону, картка не може бути активована. Картка буде активованою тільки після указання коректного номеру мобільного телефону.

Індивідуальні бонуси

Важливою перевагою Watsons Сlub є те, що для постійних покупців Watsons формуються персональні спеціальні пропозиції. Вони враховують Ваші особисті інтереси і є дійсними тільки з використанням Вашої картки.

Ви можете заблокувати картку

Якщо із Вашою карткою станеться непередбачуване, Ви можете її заблокувати. Для цього досить подзвонити на Гарячу лінію 0 800 300 333 (всі дзвінки за вказаним номером у межах України є безкоштовними), повідомити прізвище, ім’я, по батькові власника та номер втраченої Картки, яку необхідно заблокувати. Картку буде заблоковано.

Після цього Ви можете вільно звернутися у магазин чи аптеку Watsons з номером заблокованої картки, щоб отримати нову. Не хвилюйтеся, усі накопичені на старій картці бали будуть за Вами збережені. Заново отриману картку Ви зможете використовувати для покупок уже наступного дня після її отримання.

Зверніться до нас!

Якщо у в Вас виникають питання, чи сталась якась непередбачувана ситуація, напишіть, будь ласка, нам через форму зворотного зв’язку сайту watsons.ua чи зателефонуйте за номером Гарячої лінії 0 800 300 333 (всі дзвінки за вказаним номером у межах України є безкоштовними).