• Засіб для миття посуду Fairy Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 195781 Закінчився
30,75 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ви втомилися часто купувати засіб для миття? Тоді спробуйте Fairy! Він дає густу і стійку піну, і тому його вистачає надовго. Fairy має склад, який м'яко діє на руки, допомагаючи зберегти ліпідний шар шкіри. А завдяки ароматичним добавкам, що входять до складу Fairy, миття посуду перетворбюється на задоволення! Відмити жир в холодній воді особливо складно. Активні компоненти настільки ефективні, що прекрасно розчиняють жир навіть у холодній воді. Посуд з антипригарним покриттям вимагає делікатного догляду, а Fairy прекрасно відмиває посуд зі спеціальним покриттям, не ушкоджуючи його. Склад: 5-15% неіоногенні ПАР, кислородосодержащие відбілювачі, полікарбоксилати; ензими, ароматизуючі добавки. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 лютого, 2018
отлично отмывает жир, приятный цитрусовый запах
19 лютого, 2018
Самое любимое средство для мытья посуды. Всегда беру, особенно когда акционная цена. Приятный свежий запах. С жиром справляется отлично.
18 лютого, 2018
Пользуюсь много лет. Подходит!
18 лютого, 2018
Неплохое средство для посуды. Очищает и в холодной воде.
18 лютого, 2018
Очень хорошее средство,которое не ухудшает свое качество вот уже много лет. Еще приятно,что в Ватсоне Фейри всегда густой, не розбавленный.