• Вологий туалетний папір Alouette Kamille

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106062 Закінчився
26,25 грн  37,50 грн
  • 70 шт
Суперм'який вологий туалетний папір з екстрактом ромашки. Не містить спирту! Нейтральний рН! Склад: вода, пропілен гліколь, екстракт ромашки лікарської, феноксіетанол, поліамінопропіл бігуанід, кокамідопропіл бетаїн, полікватерніум-6, бутилен гліколь, глюкоза, бісаболол, запашка, натрій фосфат. Застосування: відкрити клапан, витягти серветку, після чого щільно закрити клапан, щоб запобігти висиханню серветок. Тримати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?