• Ополіскувач для посудомийних машин Finish

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1101084 Закінчився
72,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 400 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ополіскувач для посуду в посудомийних машинах, має спеціальний інгредієнт для захисту скла. Ополіскувач усуває поверхневий натяг води, забезпечує відсутність водяних розводів, надає додаткового блиску посуду, прискорює процес сушіння. Застосування: ополіскувач додається через дозатор для ополіскування посудомийної машини. Посудомийна машина сама розрахує необхідну дозу, виходячи з параметрів заданих при установці приладу. Додавайте ополіскувач, коли загориться відповідний індикатор на панелі управління посудомийної машини. Застереження: викликає серйозне подразнення очей. Містить метилхлороізотіазолінон, метилізотіазолінон. Може викликати алергічну реакцію. Зберігати в недоступному для дітей місці. Одягати засоби для захисту очей/обличчя. При потраплянні в очі: обережно промити водою протягом кількох хвилин, зняти контактні лінзи, якщо ви ними користуєтесь, продовжити промивання. Якщо подразнення очей не минає, зверніться до лікаря. При зверненні до лікаря, мати з собою етикетку чи упаковку продукта. Не проковтувати. У випадку проковтування звернутися за медичною допомогою. Країна-виробник: Польща.
Склад: від 5 до 15% неіоногенні ПАР; консерванти.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 вересня, 2017
Дороговартісний але ідеальний засіб.
2 липня, 2017
Отличный, посуда из стекла без разводов, очень экономный, из минусов только цена, рекомендую