• Освіжувач повітря аерозоль Glade Океанський Оазис

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 909879 Закінчився
27,95 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Для свіжого і легкого аромату в вашому домі скористайтеся освіжувачем повітря аерозоль "Океанський оазис" від торгової марки Glade! Він ефективно бореться з неприємними запахами і наповнює простір навколо приємними ароматами. Основою для створення ароматів аерозолів Glade послужила сама природа. Ви можете скористатися ними у ванній, кухні, вітальні, спальні та кабінеті. Після розпилення кімната буде пахнути тонким ароматом свіжості. Склад: вода, ізобутан / пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 січня, 2018
Мені запах дуже сподобався, беру не перший раз.
23 січня, 2018
Один из приятных ароматов.Отлично устраняет неприятные запахи.
22 грудня, 2017
Самый лучший. Напоминает приятную свежую туалетную воду
30 листопада, 2017
Приятный освежающий аромат. Экономичный расход. Хорошо устраняет запахи. Доступная цена. Хорошее распаление.
31 жовтня, 2017
Распыление хорошее. Освежитель экономичный. Но больше не возьму, так как запах резковат и немного отдает мылом.