• Порошок для видалення засмічення з труб DOMOL

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183076 Закінчився
55,00 грн
  • 600 г
Класифікація:
Швидко і без зайвих зусиль видаляє  засмічення в трубах. Розчиняє органічні речовини, волосся, жир, залишки мила. Усуває неприємні запахи. Придатний для застосування у всіх видах труб. Застосування: для того, щоб відкрити кришку, необхідно добре притиснути її з обох боків, після чого відкрутити. Висипати повну кришку порошку у зливний отвір. Залити 1 літром холодної води, після чого засіб лишити на 30 хвилин. Не закривати зливний отвір! Змити холодною водою. При значному засміченні залишити на ніч. Застереження: тримати далі від дітей! Не змішувати з іншими засобами! Уникати потрапляння на фільтри для води. Після кожного застосування пляшку необхідно ретельно закривати! Не застосовувати на алюмінієвій або покритій золотом поверхні. Не додавати засіб у гарячу воду! Уникати  контакту зі шкірою та з очима. Під час використання необхідно надягати захисні рукавички.
Склад: натрій гідроксид, натрій хлорид, алюміній. Зберігання: в сухому прохолодному місці.
Виробник: Німеччина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 лютого, 2018
Ефективний засіб.
9 лютого, 2018
Добре очищає труби.
5 лютого, 2018
Засіб просто супер,труби чистить на раз-два.
12 січня, 2018
Эффективное средство. Прекрасно чистит
2 січня, 2018
Очень хорошее средство, трубы прочищает. Для профилактики использую раз в 2 недели по 1 колпачку. Выгодно брать по акции 1+1=3. Рекомендую.