• Рідина для прочистки труб Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183041 Закінчився
65,00 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Швидко і без зайвих зусиль усуває засмічення труб. Розчиняє органічні речовини, волосся,  жир, залишки мила. Усуває неприємні запахи. Придатна для застосування у всіх видах труб. Пляшка має спеціальну кришку, яка не дає змоги дітям відкрити її. Застосування: для того, щоб відкрити кришку, необхідно добре притиснути її донизу, після чого відкрутити. Залити 0,5 л засобу у зливний отвір. Залишити його на 30 хвилин, після чого змити теплою (не гарячою!) водою. При значному засміченні залишити на ніч. Застереження: ОБЕРЕЖНО! Може викликати серйозні опіки. Після кожного застосування пляшку необхідно ретельно закривати! Тримати далі від дітей! Не змішувати з іншими засобами! Уникати потрапляння на фільтри для води. Не застосовувати на алюмінієвій або покритій золотом поверхні! Не наливати засіб у гарячу воду! Уникати контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі ретельно промити проточною водою та звернутись до лікаря. При ковтанні звернутись до лікаря та показати етикетку. Під час використання необхідно вдягати захисні рукавички, захисний одяг, окуляри та маску для обличчя.
Склад: вода, 20% натрій гідроксид, аміак, барвник.
Виробник: Німеччина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 лютого, 2018
Отлично справляется со своей работой! Очень эффективное средство, рекомендую!
1 лютого, 2018
Хороший засіб для очищення труб, добре справляється зі своїм призначенням, я задоволена результатом.
29 січня, 2018
Хорошее средство, очищает трубы от грязи и устраняет неприятный запах. Рекомендую!
25 січня, 2018
Непогано справляються, але треба трошки часу))))
6 січня, 2018
прекрасно справляется с грязью в трубах!