• Спрей Domol для видалення плісняви

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1009713 Закінчився
59,95 грн
Купити
  • 500 мл
Формат продукту:
Класифікація:
Спрей Domol для видалення плісняви та бактерій з активним хлором. Усуває плісняву, кольорові плями та бактерії на плитці, стінах, душових занавісках, раковинах, унітазах. Формула з хлором усуває неприємні запахи і робить приміщення гігієнічно чистим. Чистота та блиск гарантовані разом із засобом Domol. Застосування: використовуйте гумові рукавички. Перед застосуванням протестуйте на непомітній ділянці. Поверніть ковпачок розпилювача в положення "ON", обробіть поверхню з відстані 20см,  залишіть на 10-15 хвилин, змийте проточною водою. При наявності стійких забруднень, повторіть обробку і залишіть засіб діяти на термін до 3-х годин. Після кожного використання повертайте ковпачок розпилювача в положення "OFF". Завжди зберігайте пляшку у вертикальному положенні. Застереження: ОБЕРЕЖНО! Тримати далі від дітей! Викликає подразнення при потраплянні в очі та на шкіру. При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Не змішувати з іншими засобами, оскільки утворюється небезпечний газ. Не використовувати на пористих, пошкоджений, пофарбованих, лакованих поверхнях. А також не використовувати на золоті, сріблі, бронзі, гумі, дереві, лінолеумі, сталі, алюмінію. В 100г рідини 3г гіпохлориту натрію. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: вода, менше 5% аніонних ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, менше 5% відбілюючі речовини на основі хлору (гіпохлорит натрію), менше 5% фосфонати. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 лютого, 2018
Средство очень хорошее. Всю плесень со стены удалила за один раз. Запах конечно очень сильный, но после проветривания отлично. Удобный в использовании.
19 січня, 2018
Супер засіб! Для видалення плісняви на стіні в коридорі, у ванні.
14 грудня, 2017
Схожий за властивостями на Сіліт Бенг, тільки пахне більш агресивно. Очищає добре. Претензій не маю.
13 грудня, 2017
Мені не дуже сподобовася - плісняву видаляє не до кінця, має бридкий запах (наприклад, Доместос так само неприємно пахне, але плісняву прибирає повністю). З плюсів - зручний у використанні флакон.
4 грудня, 2017
Прекрасно справился с плесенью в труднодоступном месте за кухонной мойкой. Запах очень резкий.