• Таблетки для зливного бачка DOMOL

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183125 Закінчився
26,95 грн
  • 100 г
Формат продукту:
Класифікація:
Знищують бруд, вапно, відкладення сечового каменю, а також неприємний запах. Забезпечують чистоту унітаза протягом декількох тижнів. Застосування: розташувати таблетку безпосередньо у зливному бачку біля отвору для спуску води.
Застереження: ОБЕРЕЖНО! Тримати далі від дітей! Викликає подразнення при потраплянні в очі. При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря і показати етикетку. Можуть спричинити подразнення шкіри! При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку.
Склад: більше 30% аніонні ПАР, сульфат натрію, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% фосфат, карбонат магнію, ароматизатори, барвники.
Виробник: Німеччина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Таблетки понравились. Дезинфецируют воду в бачке, делают её мягче, от чего резинки сливной системы в бачке дольше и лучше работают. Вода окрашивается в синий цвет. Хватает на 1,5-2 недели.
7 лютого, 2018
Из плюсов чистый унитаз, из минусов распространяется стойкий ядовитый запах
6 лютого, 2018
Таблетки мне понравились, хорошо очищают
4 лютого, 2018
Из всех фирм эти таблетки самые эфективные!
27 січня, 2018
Упаковочный целофан растворим в воде. Может и очищает - теперь придётся заменить синий унитазный ёршик; Может и освежает - не нюхал из унитаза. Не порадовал!