• Засіб для чищення духовок та грилів Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 852157 Закінчився
49,50 грн
  • 500 мл
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для чищення духовок та грилів Domol має Активну формулу для знежирення поверхонь та надання їм блиску! Знищує бруд, жир, нагар у духових шафах, на грилях, сковорідках. Застосування: добре збовтати балон, притиснути ковпачок з обох боків, зняти його, потягнувши догори. Очищення холодної поверхні: нанести засіб на поверхню з відстані 15см. Залишити для взаємодії на 1-2 години, змити. Очищення гарячої поверхні: включити піч і розігріти її при темп. 50°С. Вимкнути підігрів і почекати 5-10 хвилин, нанести піну, залишити на 30-60 хвилин, після чого змити. Очищення грилів: дати грилю охолонути після використання. Видалити великі частинки бруду, нанести піну, залишити на 10 хвилин, змити. Після очищення будь-якої поверхні потрібно видалити бруд за допомогою вологої ганчірки і добре промити поверхню чистою водою. Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо очищення. Не розпиляти на вентиляційні отвори в духових шафах. Містить натрій гідроксид. ОБЕРЕЖНО! Може викликати серйозні опіки. Після кожного застосування пляшку необхідно ретельно закривати! Не змішувати з іншими засобами! Уникати потрапляння на фільтри для води. Не наливати засіб у гарячу воду! Уникати контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі ретельно промити проточною водою та звернутись до лікаря. При ковтанні звернутись до лікаря та показати етикетку. Під час використання необхідно вдягати захисні рукавички, захисний одяг, окуляри та маску для обличчя. Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі від 10 до 25°С. Балон знаходиться під тиском! Не проколювати і не підпалювати балон! Не піддавати темп вище 50°С. Берегти від дії прямого сонячного проміння. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: вода, від 5 до 15% аліфатичний вуглеводень, пропіленгліколь, пропан, бутан, каустична сода, менше 5% аніонні ПАР, менше 5% неіоногенні ПАР, запашка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 березня, 2018
Отлично очищает духовку после приготовления гриля!
16 березня, 2018
дуже хороший засіб. Чистить плиту ідеально.
12 лютого, 2018
Гарно відчищує брудні поверхні. Рекомендую!
12 лютого, 2018
хорошее и удобное средство для плиты
12 лютого, 2018
эффективное средство