• Засіб для чищення склокераміки DOMOL

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183013 Закінчився
49,50 грн
  • 250 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Видаляє жир, плями від води, вапняний наліт. Придатний для чищення всіх поверхонь з високоякісної сталі, хрому і нікелю. Також застосовується для індукційних плит та чищення прасок. Не залишає подряпин. Застосування: збовтати пляшку, нанести засіб на забруднену поверхню та залишити на деякий час. Протерти вологою губкою, після чого витерти насухо. Застереження: ОБЕРЕЖНО! Викликає подразнення при потраплянні на шкіру та в очі. Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря. При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Склад: вода, менше 5% неіоногенні ПАР, менше 5% аніонні ПАР, консерванти (бензізодіазолінон, метилізодіазолінон), ароматизатор. Виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 лютого, 2018
Отличный результат. Отмывает.
9 лютого, 2018
Добре очищає скляні поверхні.
13 січня, 2018
Чудовий результат!
12 січня, 2018
Чудовий результат за такі гроші )) Задоволена !
12 січня, 2018
Чудови