• Засіб для чищення унітазів Domol Intensive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 923452 Закінчився
44,95 грн
  • 750 мл
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для чищення унітазів Domol Intensive – це екстра сила проти стійких відкладень вапна та сечового каменя. Забезпечує свіжий запах та гігієнічну чистоту. Застосування: добре притиснути з обох боків кришку, після чого зняти її. При середньому або легкому забрудненні достатньо 15 мл засобу (злегка натиснути на пляшку, щоб нанести рекомендовану кількість). Рівномірно розподілити на внутрішній поверхні та під обідком. Залишити на 10 хвилин, після чого змити. При сильному забрудненні нанести 30 мл засобу, залишити на 2 години, після чого прочистити щіткою та змити. Пляшку ретельно закрити кришкою до відчутного клацання. Застереження: не застосовувати разом з відбілювачем та іншими засобами для чищення. Не використовувати для чищення мармуру, емалі та інших чутливих до дії кислот матеріалів. При потраплянні засобу на підлогу або інші предмети, негайно змити, щоб уникнути знебарвлення. Застосовувати лише для чищення унітазів. ОБЕРЕЖНО! Викликає подразнення при потраплянні на шкіру та в очі. Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту зі шкірою та очима! При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: вода, мурашина кислота, до 5% аніонних ПАР, загусник, лимонна кислота, запашка, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 лютого, 2018
Добре бореться з забрудненнями. Ціна порадували.
9 лютого, 2018
хороший та якісний засіб
9 лютого, 2018
досить непоганий засіб
7 лютого, 2018
Хороший, економний засіб. Рекомендую.
5 лютого, 2018
Хороший засіб для видалення нальоту! справляється із задачею на 5!)