• Засіб для чищення унітазу Bref Duo-cubes 2 в 1 для зливного бачка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 928919 Закінчився
38,50 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
28,95 грн     38,50 грн
  • 100 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Очищуючі кубики забезпечують гігієнічну чистоту туалету з кожним змиванням та зафарбовують воду у блакитний колір. Застосування: візьміть один кубик із упаковки та помістіть у зливний бачок з протилежного боку від потоку води. Не виймайте кубик із захисної обгортки, вона розчиняється у воді. Зберігайте другий кубик в упаковці до моменту використання. Тримайте подалі від дітей. Містить терпінолен, може викликати алергічну реакцію. Викликає подразнення шкіри. При потраплянні на шкіру промити великою. кількістю води. Викликає серйозне подразнення очей. При потраплянні в очі обережно обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. У разі потреби - звернутися до лікаря та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: 15-30% аніонні ПАР, 5-15% неіоногенні ПАР, комплексоутворюючий агент, сода, сульфат, парфум (лімонен), барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 лютого, 2018
Средство - лучшее из представленных на сегодняшний день на рынке. Окрашивает воду в голубой цвет, помогает поддерживать чистоту и гигиену в туалете. Немного пенится, приятный свежий аромат. Рекомендую
26 січня, 2018
Отлично очищает, мне нравится эффективность, немного пенится, приятный аромат.
2 грудня, 2017
Кубики зафарбовують воду в блакитний колір, пом'якшують її, допомагає підпримувати чистоту унітаза і бачка
9 листопада, 2017
Приємний запах. Мені подобається. Рекомендую.
27 жовтня, 2017
Кубики пом"якшують воду та забарвлюють її. Вода піниться та має приємний запах, добре змиває брут в унітазі. Користуюсь вже довгий час.