• Засіб для чищення унітазу Bref Сила-актив 4 в 1 Лимонна свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1095925 Закінчився
79,90 грн
Купити
  • 150 г
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Блок для унітазів Bref Сила Актив Лимонна Свіжість має приємний цитрусовий запах, який зберігається в туалетній кімнаті протягом тривалого часу. При попаданні води в блок утворюється багато піни, яка розподіляється по всій внутрішній поверхні унітазу і активно очищає її від забруднення, надаючи дезинфікуючу дію. Обережно: викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру - обережно промити великою кількістю води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою/консультацією та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: >30% аніонні ПАР, 5-15% неіоногенні ПАР, комплексоутворюючі, розчинник, парфум (гераніол, лімонен, ліналоол, цитраль, цитронелол), вода, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 жовтня, 2017
Піниться, на довго вистачає. Але запах - кошмарний. Це лише лимонний так, всі інші ніби нормальний запах мають.
15 серпня, 2017
В хорошие времена пользовались таким средством.Результат не плохой.Но сейчас дороговато стало.
18 липня, 2017
Хороший засіб, добре справляється із завданням, має насичений запах лимона, який зберігається довгий час в туалетній кімнаті.Нажаль цей засіб занадто став дорогим.
18 травня, 2017
Раньше всегда их покупала. Сильный аромат,хорошо очищает. Но сейчас дороговато стало.