• Засіб для чищення унітазу Bref Сила-актив Лимонна свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 823604 Закінчився
60,95 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
47,95 грн     60,95 грн
  • 100 г
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Блок для унітазів Bref Сила Актив Лимонна Свіжість має приємний цитрусовий запах, який зберігається в туалетній кімнаті протягом тривалого часу. При попаданні води в блок утворюється багато піни, яка розподіляється по всій внутрішній поверхні унітазу і активно очищає її від забруднення, надаючи дезинфікуючу дію. Обережно: викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру - обережно промити великою кількістю води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою/консультацією та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: >30% аніонні ПАР, 5-15% неіоногенні ПАР, комплексоутворюючі, розчинник, парфум (гераніол, лімонен, ліналоол, цитраль, цитронелол), вода, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Хорший засіб, завдяки ньому в туалеті завжди свіжо і чисто.
17 листопада, 2017
Все добре але я люблю коли більше пінить тому чотири але це моя думка) ))
6 листопада, 2017
Помогает поддерживать чистоту и освежает запах.
1 вересня, 2017
Имеет приятный цитрусовый запах.Удаляет грязь.
24 серпня, 2017
Хорошее средство. Приятный аромат. Хорошо дезинфицирует и освежает унитаз.