• Засіб для дезінфекції унітазу Domol Лимон + корзинка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 830625 Закінчився
24,50 грн
  • 80 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для дезінфекції унітазу Domol Лимон + корзинка нейтралізує неприємні запахи та забезпечує повну дезінфекцію унітазів. Запобігає появі вапняного нальоту та сечового каменю. Придатний для застосування в усіх касетах, що використовуються для очищення унітазів. Застосування: не знімаючи плівки, помістити засіб у касету, яку необхідно розташувати таким чином, щоб вода потрапляла у неї. Застереження: тримати далі від дітей! Викликає подразнення при потраплянні в очі. При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря і показати етикетку. Може спричинити подразнення шкіри! При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: від 15 до 30% аніонних ПАР, від 5 до 15% неіоногенних ПАР, запашка, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Помогает поддерживать унитаз чистым, не дает образоваться ржавому налету от воды. Запах приятный.
22 січня, 2018
Постійно користуємось, свіжий запах і чистота, один мінус - їздить кріплення по обідку
14 грудня, 2017
Декілька разів уже купляли таке мило, в комплекті тримач і два стіки з запахом лимону
12 грудня, 2017
Подобається як чистить. Дуже гарний нерізкий аромат. Обгортка сама розчиняється, достатньо лише вставити блок у кошик и прикріпити до унітазу.
17 жовтня, 2017
Экономное средство.Правда,заканчивается быстро.Имеет приятный запах.