• Засіб для догляду за підлогою з паркету Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183195 Закінчився
59,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Доглядає за паркетом, освіжає колір та допомагає ефективно видалити бруд. Захищає поверхню, усуває невеликі подряпини. Застосування: при першому застосуванні необхідно наносити нерозбавлений засіб на чистий і сухий паркет за допомогою вологої ганчірки. Піну, яка утворюватиметься, необхідно рівномірно розподілити по підлозі та дати висохнути. Не ходити по вологій підлозі! Якщо підлога з підігрівом, перед застосуванням засобу необхідно відключити його. При подальшому використанні необхідно розчинити 2 ковпачки (60 мл) засобу у 5 літрах теплої води, протерти підлогу та дати їй висохнути.
Застереження: не додавати засіб у занадто гарячу воду, а також не перевищувати вказане дозування – це може призвести до виникнення нальоту. Тримати в недоступному для дітей місці! Уникати контакту з очима! У разі потрапляння в очі промити проточною водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря, показати йому етикетку.
Склад: вода, синтетичні воски, менше 5% неіоногенних ПАР, силіконова олія, консерванти (бензізодіазолінон, метилізодіазолінон), запашка.
Виробник: Німеччина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 лютого, 2018
Очень хорошее средство,с неплохим действием.
16 лютого, 2018
Хороший засіб. Не залишає розводів
29 грудня, 2017
Гарно вимиває підлогу.
19 грудня, 2017
Очень хорошее средство для деревянных поверхностей. Прекрасно очищает, придает блеск
19 серпня, 2017
Результат после использования хороший, нет разводов и паркет чистый.