• Засіб для унітазу Туалетне Каченя 5в1 Видимий Ефект

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 833075 Закінчився
48,50 грн
  • 900 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для унітазу Туалетне Каченя 5в1 "Видимий Ефект". Глибоке очищення від нальоту та іржі. Вбиває 99.9% мікробів, усуває неприємні запахи, завдяки унікальній формі шийки пляшки Туалетне Каченя краще потрапляє в важкодоступні місця скупчення бактерій під обідком унітазу, єфективний навіть під водою. Склад: вода, кислота соляна ≥5% на ≤15%, н-ПАР <5%, аромат, амфотерное ПАР <5%, барвник. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 лютого, 2018
Хорошее средство.Отлично борется с известковым налётом.
29 січня, 2018
Всем пользуюсь этим средством, лучшего просто нет!
27 січня, 2018
очень эффективное средство, отчищает старые и вьевшиеся пятна.
27 січня, 2018
Отлично справляется с известковым налётом и другими загрязнениями, не содержит токсичных летучих веществ. Также можно использовать для очистки ванны от известкового налёта.
17 листопада, 2017
Туалетне Каченя 5в1 "Видимий Ефект" прекрасно справляється з вапняним нальотом та іржею, він набагато ефективніший за інші засоби для унітазу. Має свіжий аромат. Рекомендую, не пошкодуєте.