• Гель для делікатного та дбайливого прання Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183111 Закінчився
71,95 грн
  • 1,5 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Дбайлива формула засобу розроблена спеціально для білизни, яку необхідно прати щоденно (сорочки, блузки, нижня білизна та ін.). При цьому структура тканини залишається неушкодженою і зберігається яскравість кольорів. Неперевершений результат прання досягається навіть при низькій температурі води (до 40С°). Ефективно діє у воді будь-якої жорсткості. Придатний для використання у пральній машині. Застереження: тримати далі від дітей! Уникати контакту з очима! Якщо засіб потрапив у очі, негайно ретельно промити водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Перед пранням обов’язково прочитайте інформацію, зазначену на етикетках речей. Не використовувати для речей з вовни та шовку. Не додавати засіб безпосередньо на тканину. Склад: вода, від 5 до 15% аніонних ПАР, менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% мило, менше 5% фосфонати, ензими, консерванти (метилізодіазолінон, бензізодіазолінон), запашка (аміл циннамал, бензил саліцилат, бутилфенил метилпропіонал, ліналоол), барвник. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
гарний засіб,самий дешевий з лінійки Домол
17 лютого, 2018
Дуже сподобалась якість, буду купувати ще.
16 лютого, 2018
прекрасно подходит для вещей,которые приходится стирать часто.
16 лютого, 2018
Дбайливо ставиться до тканини.
15 лютого, 2018
С деликатной стиркой справляется)) Запах больше нравится у зеленого средства, но в целом неплохо